Neuvěřitelné poměry Terezy Kostkové: Tohle vám vyrazí dech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Neuvěřitelné poměry Terezy Kostkové: Tohle vám vyrazí dech!

Zatímco někteří lidé se chlubí tím, co ve skutečnosti nemají a snaží se ukazovat půjčená drahá auta a kopie drahých kabelek z pochybných stánků na ulici, existují na druhé straně lidé, kteří, byť mají bankovní konta slušně naditá, působí nenápadně a skromně. Třeba jako herečka a moderátorka Tereza Kostková (38)…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hgfcf
02. 11. 2014 09:35

oxallis To víš že jeto vzrušo které bych za nic neměnil ale to vypovídá o mně fakt že dělám něco pro svojí životní i profesní úroveň sem přesný opak lidí kteří nejsou ochotní pro to nic udělat mají přehnané nároky .Což není naštěstí můj případ to že jezdím vlakem a ne autem není proto že na něj nemám ale proto že to pro tento způsob podnikání není ekonomické a navíc musím pracovat i 24 hodin denně což je pro takové závistivé lidi jako si ty oxallis něco nemyslitelné .Díky tomuto fungování můžu nabídnout svým zákazníkům ( platícím divákům ) vysokou úroveň svých produkci. Pořízení tohoto stylu kouzelnické produkce ( viz profil facebok Jan Adamec ) mně stálo 100.000,-Kč a navíc tato investice mně zajistí i na stáří ( budoucí výroba těchto rekvizit ) a export do zahraničí .Takže odepírám si pohodlí jízdou autem za cenu kvalitní kouzelnické produkce .Jan Adamec ze Znojemska ( PROFESIONÁLNÍ KOUZELNÍK ).jezdím tak už 18 let a každý den .

eisenbieger
02. 11. 2014 08:57

tyhle devcata delaj ze ,,neblbni jsem zadana a pritom si nechvaj rozepinat a nasledne rikaj ,,strc ho tam toho tschuraka ,, tyhle vymrdavaj velkou ligu ...mel jsem jich na 200 kdyz s nima delal casting

smazan_20150109
02. 11. 2014 13:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

franta15
01. 11. 2014 21:55

Kostková už začíná být hrozně trapná. Myslím, že je už tak "překostkováno", že za rok se na ní nepůjde vůbec dívat. Jede současně v několika seriálech, že jeden neví co se právě dává. Nestačí ji jenom hrát, ještě ukazuje jak se umí smát na Primě. Holt- hrůza. Chudák její manžel, myslím že mu nikdo nezávidí, tuto mašinu... Jenom "čuší" a hrabe prachy těmi největšími hráběmi. Jak ji uvidíme v telce, hned přepínáme, máme ji plné zuby. Všeho moc škodí a i celá kráva do polévky je MOC!

prasulka
02. 11. 2014 10:24

eisenbieger
01. 11. 2014 19:54

ta ma velky penize , nez vyjedna honorar tak vleze s producentem do postele za ktery dostavaj 5x tolik , jste luza ktera do toho nevidi , kazda ceska herecka vydelava neskutecny prachy ale to vam nereknou ...cim ses vic videt tim vic se bohatym chlapum jako sem ja polozej do postele

hgfcf
01. 11. 2014 15:39

oxallis Stále nechápeš jak funguje trh práce nabídka/poptávka .Přestaň fňukat a di radši něco dělat to platí i pro ty co furt fňukají .Herec ( umělec ) nemá nikdy práci jisto proto jsou na první pohled je jích výdělky zdánlivě přemrštěné .S financemi musí přečkat i období kdy nebudou vůbec vytížení .Proto ta skromnost u paní Terezy Kostkové .Přesně tak by mněla fungovat většina občanu která si neváží nejen svého zaměstnání ale i toho mála co mají .Hospody jsou stále plné lidí , ulice plné kuřáku jak bismet o víkendech jsou obchodní centra stále plná lidí takže kde je tady chudoba .Chudoba muže být například u matek které jsou u financování svých děti sami partner chlastá , hraje automaty , nebo vůbec nepracuje .V mnoha českých domácnostech se vůbec nešetří hýří se jídlem které končí v popelnicích , skoro všude se zbytečně svítí .V některých rodinách pije nadměrné množství alkoholu minimálně jeden partner v nejhorším oba dva .Takže mně Oxális nepindej hlouposti o nějaké nespravedlnosti .Speciálně Tereza Kostková je jistě dobře vychovaný člověk z velmi dobrými mravními zásadami což se o tobě nedá vůbec napsat podle toho co už tady několik měsíců ukazuješ nebo předvádíš ! Právě ty morální zásady které získala od svých rodičů jsou dílčím faktorem že je úspěšná a daří se jí více než dobře .Pak jetu zase ten BULVÁR který podněcuje u občanu závist ze smyšlenými nadhodnocenými finančními částkami u hercu .Takového ufňukaného člověka jako jsi ty bych nechtěl mít za sourozence nebo životního partnera ! Jan Adamec Znojemský kouzelník .

beladona
01. 11. 2014 19:00

Jan Adamec Znojemský kouzelník -hgfcf .

Honzíku, např. mě je úúúplně jedno, kolik má na kontě.
Co mi jedno n e n í , že jeden čas nebylo pro samou Kostkovou hnutí.
O její zaopatřené stáří se nestarej, jednak z těch příjmů bude slušný důchod, druhak investuje , třeťak má nemalý spol. majetek s Kracíkem a čtvrťak dobře finančně obstarané konto.
Pokud myslíš , milý Jene, že se vypracovala úúúplně sama a bývalý ředitel divadla Kracík pro to nehnul prstem a ona nevyfoukla díky němu kšeft jiným , pak nerozumíš věci ty.Ona zase taková herecká hvězda n e n í !
Hezká možná je, ale až po namalování, jinak bez líčidel opuchlá

hgfcf
01. 11. 2014 21:56

beladona Máš možnost volby dálkového ovladače .
O Tereze Kostkové si myslím že je hezká i bez líčidel stejní tak i sklíčidlem .
Co se týče jejích hereckých kvalit o nich nepochybuji ani kousek myslím si že postel by ji nepomohla k tomu co skutečně umí .To je jen jakýsi mýtus nebo předsudek o slavných herečkách .Tereza je tak silná osobnost že dokázala ustát i manželovi nevěry . Osobnost sní vyrostla jedině kvalitní výchovou od svých rodičů .

beladona
01. 11. 2014 22:07

hgfcf

O posteli nebyla ,jasnovidče, řeč!
Dálkový ovladač nepotřebuju, protože ona prý vystupuje v seriálech a ty já neznám, nesleduju.
V divadle jsem byla, nic moc mě nezaujala.
Neříkám, že není hezká, je , ale " sklíčidla " jí hodně hodně k tomu pomáhají.
Že ustává nevěry ( používej radši nedokonavá slovesa, přijdou další) není pro mě důbvod ji obdivovat.Co je mi do toho? .Je to její věc, já bych si o hlavu menšího o 18 let staršího dědka nevzala .
Čus,

hgfcf
01. 11. 2014 22:36

beladona To je věc vkusu .

smazan_20150109
02. 11. 2014 06:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prasulka
02. 11. 2014 10:27

ararat
02. 11. 2014 11:36

beladona
ty jsi nebetyčně hloupá beladona

beladona
02. 11. 2014 23:04

ararat

vulkáne, od tebe to sedí , lol

ararat
03. 11. 2014 07:09

beladona
děkuji za to že jsi se dobrovolně přiznala..jen tak dál beladona

smazan_20150109
02. 11. 2014 16:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
02. 11. 2014 11:35

beladona
02. 11. 2014 18:18

ararat

anebo, kde mu přibrzdí arartka

ararat
02. 11. 2014 21:14

beladona
tvoje vlastní zkušenost?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.