SLEDUJEME: Ve Frenštátu rodina Ivety vyvěsila parte, Rychtář na něm není uveden! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

SLEDUJEME: Ve Frenštátu rodina Ivety vyvěsila parte, Rychtář na něm není uveden!

Situace kolem pohřbu Ivety Bartošové se dala do pohybu. Vdovec Josef Rychtář nakoupil květiny a ve smutečním se vrátil zpět do vily. Mezitím se ze strašnického krematoria vzdalo auto s tělem zpěvačky mimo Prahu. Nikdo netuší kam.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lepabrena
07. 05. 2014 18:38

Tak koukám, že maminka je taky kousek- Bartošovou nepustila při návštěvě jejího rodiště přes práh, vůbec se s ní nebavila a s Martuccim jí chtěla zbavit svéprávnosti. Pokud byla Bartošová nemocná anebo měla potíže, nikdo z rodiny jí nepodal pomocnou ruku, nebyli ani na její svatbě- a teď najednou maminka. Ta musí mít ale svědomí, stejně jako zbytek rodiny, který nikdy nepomohl a teď jen dělá potíže. Co se týče Štaidla, je to vše v jeho režii-je mě z něho k zblití, nepřeje Bartošové, kterou vždycky jenom využíval a zneužíval,ani důstojný pohřeb a rozloučení s veřejností. Domnívám se, že kdyby byl na místě Rychtáře kdokoliv, bylo by s ním zacházeno stejně špatně. "Skříň Pomeje" měl vlastně obrovské štěstí, když po Štaidlově slibu Bartošové, že když se rozvode, doplatí Bartošové hypotéku na dům, Bartošová Pomeje vyhodila na ulici jako bezdomovce. Dnes má svůj nový život a rodinu- kdyby ho nevyhodila, mohl být dnes na místě Rychtáře a všechna nenávist okolí by se snesla na něj.

jankanezna
07. 05. 2014 19:34

jenda_benda
07. 05. 2014 19:53

Souhlasím s tebou a už jsem to tady psal. Moc bych přál Ivetě pohřeb, jako mají jiné populární osobnosti. Vím že Iveta by chtěla ve svůj poslední den se rozloučit s fanoušky a svými kolegy, kteří ji měli rádi. A mohlo se udělat rozloučení s veřejností a potom klidně soukromý obřad, aby se rodina mohla rozloučit v klidu.
Rodina teď dělá přesně to, co vyčítá Rychtářovi. Izolují ji od lidí, co ji měli rádi.
A nakonec možná ani oni Ivetě na pohřeb nepřijdou. Vím, že by ji chtěli mít doma a souhlasím s nimi ale Rychtář byl manžel, takže BOHUŽEL i on má právo do toho mluvit a oni s tím nic nenadělají. Pokud ale měli Ivetu rádi, zkousnou to a přijedou.
Bere mě hrůza, když si představím, že se s Ivetou přijde rozloučit jen ten zmetek se svým potratem, kteří ji utrápili.
TO JI SNAD CHCE RODINA JEŠTĚ I PO SMRTI TRES­TAT???­????!!­!!!!!!­!!!!!

janapi
07. 05. 2014 21:11

Píšeš nesmysly-přestaň již s tou trávou.

vochomurka
07. 05. 2014 21:17

to není jenom tráva, toho je asi víc

limor
07. 05. 2014 17:08

Dnes jsem si všimla
na uveřejněných fotografiích dopisu Arturovi na rozloučenou a obálky, ve které Rychtář uchovává relikvie své zesnulé manželky, a kterou Rychtář ukazuje novinářce.
Na obou písmech, jak na dopisu, tak na obálce jsou v písmu zřetelné stejné znaky (písmena E, N, T, A, I, a j.) ! Jsem laik, ale toto je do očí bijící..

http­://www­.aha­onli­ne.cz­/gale­rie/z­have-drby/111345/?foto=1

http­://www­.bles­k.cz­/gale­rie/c­elebri­ty-smrt-ivety-barto­sove/­342573­/mor­bidni-rychtar-z-koleji-si-odnesl-ivetinu-krev-a-kamen-s-jejim-vlasem?foto=4

illis
10. 05. 2014 11:32

Také jsem si toho všimla a to nejsem žádný znalec, ale je to už na pohled zřejmé. Raději jsem si pustila na prásk. nova.cz video s Ivetou

andula1
07. 05. 2014 16:35

Nejspíš to vypadá tak,že už obřad proběhl,byl bez účasti,neboť ve Frenštátu je již vyvěšeno parte a na hrobě Bartošových už je kytice s nápisem Ivetce,poslední sbohem.Vypadá to tak ,že novináři zaspali dobu,datum byl na dnešek,proto ta dnešní výzdoba na hrobě Ivetce.Ubozí novináři,nechte už její duši na pokoji,vidíte jak vám byl vytřen zrak.Dobře Vám tak.,jste hyeny tak jako technická podpora jedné nejmenované společnosti

janapi
07. 05. 2014 17:03

Myslet si můžete cokoli - brouzdáním po nettu se dočtete, že po vyvěšení parte maminkou Ivety-začali lidé dávat na rodinný hrob kytičky! To je také možný způsob rozloučení - Ámen

jenda_benda
07. 05. 2014 19:16

To je blbost. Ty růže od rodiny (maminky) už nejsou čerstvé. Visí jim květy dolů.

jimbeamboom
07. 05. 2014 13:45

Ornella musi byt hotova, stale len IB.....

jenda_benda
07. 05. 2014 13:57

No právě. Ornella te´d určitě vymýšlí, čím upoutat. Ale obávám se, že Ivetu netrumfne

majojo
07. 05. 2014 17:43

No, mohla by, ta kdyby se rozběhla proti lokomotivě, tak ji zastaví, nebo se ta ubohá mašinka zalekne a uteče.

jenda_benda
07. 05. 2014 19:18

Přesně to jsem doporučoval Novotnému pod jedním jeho oduševnělým článkem. Jenomže nárazem do toho chcípáka by vlak nejspíš vykolejil

jenda_benda
07. 05. 2014 19:22

A hlavně - Ornella, pokud by chtěla Ivetu trumfnout, by musela při skoku pod vlak ukázat minimálně kozy a bobra.
A i to by možná nestačilo.

majojo
07. 05. 2014 17:42

Jen jsem se pozastavila, že kauza I.B. smazala jiné celebrity jako Ornella, taxikáři apod., už jsou zase pozvolna na scéně. Jen blonďatí andílci zatím chybějí, ale nezoufejme, však ony se paní advokátky ozvou.

jimbeamboom
07. 05. 2014 13:41

Krajsiu kyticu nosia deti do skoly 1. 9. Chcipak zgrglavy.

poletucha
07. 05. 2014 12:41

OPRAVDU by chtela byt Iveta ulozena vedle sveho otce,po tom,co o nem rekla??? ????

rentierskej
07. 05. 2014 12:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

koko61
07. 05. 2014 13:46

je mi z tý slovenky ilona 700 na blití, ať diskutuje na slovači a tady se vůbe nevyjadřuje, neumí psát slovensky natož česky, krůta slovenská ať táhne kam patří

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.