Petr K. ve vazbě: Co tvrdí o smrti manželky a dcery advokátovi? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. května 2024

Dnes je Svátek práce, zítra Zikmund

Petr K. ve vazbě: Co tvrdí o smrti manželky a dcery advokátovi?

Obviněný Petr K. se ani pořádně nestačil v Karviné rozkoukat a už musel vyměnit egyptský hotelový pokoj za českou vazební celu. Stále trvá na své nevině a právníkovi už řekl svou verzi nešťastné události.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
27. 02. 2014 11:00

Ja mit doma takovou blbku jakou se ukazujes ty,uz jsi mela za dverma kufr a v ruce jizdenku s dekovnym dopisem tvy mamince,rovnou k ni.............

bum-bac-bum
27. 02. 2014 12:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
27. 02. 2014 18:26

bum-bac ,ne,nekontroluju,me uz jste holky za ty leta co jsem s vama mel co do cineni tak vyskolily,ze uz nemate sanci,zakazal jsem si vas!Navic mam o dobrym vztahu krapet jiny predstavy,nez o majetnicky zalezitosti,nebo vyuzivani se,ci delani nektery z vas odrazovej mustek

tarka
27. 02. 2014 18:11

tebe bych odhadovala tak 160 centimetrů na výšku a váhu 50 kg i s postelí, ty hrdino

prroud
27. 02. 2014 18:23

Byla bys prijemne prekvapena

honza54
27. 02. 2014 10:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
27. 02. 2014 10:39

Klasi­ka..­....­....­.aspon vime,co jsme vlastne zac,"hloupi-chytraci"....... .A takovejm muzes donekonecna a zbytecne omilat,ze maj pockat az co odbornici.Oni jsou chytrejsi,ba vic,jsou primo nejchytrejsi,vsude byli,vsechno vedi,ve vsem maji jasno,ale nedokazou si ani udelat poradek ve vlastnim state,natoz zamist pred vlastnim prahem! .

pea.p
27. 02. 2014 11:21

Vidět a slyšet jak Kramný reagoval potom, co přišel o ženu a dítě, tak je logické, že se většina domnívá, že se jich zbavil on sám.
Navíc dle statistik je vrahem ve velké většině někdo známý, blízký apod. To je holý fakt.

tarka
27. 02. 2014 11:57

Velmi pravděpodobně klasická "domácí zabijačka". Navíc je opravdu krajně nevěrohodné, že by vraždy spáchal někdo cizí. Měli problémy v manželství, Kramný na Moniku žárlil, o Kárce si možná myslel, že třeba není jeho...nebo si v chorém mozku myslel, že dcera bude podle něj stejná *** jako matka...taky si mohl naplánovat, že když zabije jen manželku, bude více podezřelý, než když zemřela i dcera, protože spousta lidí si řekne "on to nemohl udělat, přece by táta nezavraždil své dítě", a to je vidět na různých diskusích, kolik lidí odmítá, že by mohl zabít své dítě. Snad se dozvíme, jak to všechno bylo. Z toho člověka mám od začátku dojem, že se on cítí jako chudák, oběť, on za nic nemůže, to Monika ho k tomu dohnala. Je to hajzl, jak se snaží v nahrávkách dělat z Moniky promiskuitní ženskou, která honila chlapy.

prroud
27. 02. 2014 12:09

Mezi nami,V jejich veku uz necekam ohnivy zarlivy sceny po Italsku,tohle majetnicky chovani bych cekal mozna tak u dvace­ti,tri­ceti­letej­ch blbecku co na pohlavnich organech a majetku tech partnera stavej celej vztah .Kolik ze je ti let? ;-)

bum-bac-bum
27. 02. 2014 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tarka
27. 02. 2014 18:27

"tohle majetnicky chovani bych cekal mozna tak u dvace­ti,tri­ceti­letej­ch blbecku..." takže podle tebe, ty vědátore, starší nemohou žárlit a nejsou schopni žárlivých scén po italsku? Žárlivcům podle tebe musí být maximálně 30? Kolik je tobě?

prroud
27. 02. 2014 18:37

Silne mi tarko pripominas jednu dlouholetou,dobrou kamaradku,stejnej ton,stejna argumentace,zacinam te podezirat,zes me tady "vystourala" .Ach,kez by mi bylo zase tak 35,to uz bych si to umel nalezite uzit a nenechat "uprchnout" )))).Jisteze je par takovejch co neprozrou snad ani do smrti,ale to bude opravdu malinky procen­to!Kon­stato­val jsem to obecne tarko.Obecne plati,ze s vekem pribejvaj zkusensti a menej se zebricky hodnot,to vsechno pozi­tivne­....­....ne­plati ale,ze stari je patentem na rozum,to rozhodne ne

prroud
27. 02. 2014 12:05

Rozhodne nikomu takovou tragedii nepreju!!! Ale jelikoz jsem uprimnej clovek,priznam se ti,ze stat se to me,nedokazu ted odhadnout svy reakce a chovani,proste si nedovolim tipnout co by to se mnou dokazalo vsechno udelat.Takze jeho chovani a vyjadrovani je to posledni podle ceho bych soudil a posuzoval!Muze totiz bejt naprosto neadekvatni a primo pro okoli sebevrazedny na zaklade viny a odpovednosti kterou muze cejtit i podvedome.Psychika cloveka je tak slozita vec,ze se domnivam,ze na ni neexistuje 100% odbornik at se snazi sebevic a studuje celej zivot!

bum-bac-bum
27. 02. 2014 12:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.