Petr K. ve vazbě: Co tvrdí o smrti manželky a dcery advokátovi? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. května 2024

Dnes je Svátek práce, zítra Zikmund

Petr K. ve vazbě: Co tvrdí o smrti manželky a dcery advokátovi?

Obviněný Petr K. se ani pořádně nestačil v Karviné rozkoukat a už musel vyměnit egyptský hotelový pokoj za českou vazební celu. Stále trvá na své nevině a právníkovi už řekl svou verzi nešťastné události.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
27. 02. 2014 15:46

Nauc se cist santo,neprosazuju nikoho nevinu,ale ani vinu! Zivot jakej jsem me a mam bych ti pral mit,je bezvadnej.Kalej ho jen ty opravdu "pomalejsi" a z jejich reakci je ta tvoje jeste hodne prima

prroud
27. 02. 2014 15:48

Fakt si na svuj fajn zivot nemuzu stezovat,mrzi me,ze aspon takovej nemuze mit vetsina lidi,je to nespravedlnost.Ale kdyz ctu zdejsi komentare,bohuzel se nedivim,sami si z nej delaji navzajem peklo.........

tarka
27. 02. 2014 18:32

já si myslím, že to s tím tvým fajn životem nebude ve skutečnosti tak horký, protože bys jinak neměl potřebu tady těch tvých zuřivých komentářů, chlapečku

prroud
27. 02. 2014 18:39

Procpak,devce libezne? ,bavi me to

santamonica
27. 02. 2014 21:20

trefne

santamonica
27. 02. 2014 21:19

Diky, ale myslim, ze si necham svuj zivot. A pokud nemate ani tuseni jaky ten muj je, tak si nenamlouvejte, ze ten vas je lepsi.

tarka
27. 02. 2014 18:29

franckajagrova
27. 02. 2014 13:33

Blbci fakt zalezte..a buďte rádi že ste doma nezažili psychopata..
ať už jako děti nebo dospělí..pak byste tady tohle nepsali,naprosto
nevíte o čem je řeč a buďte rádi,že ste se v dětství nemuseli
bát o život..

prroud
27. 02. 2014 13:44

Prestan urazet ostatni,pak delas z diskuse akorat napadani se navzajem,trollove tu nemaji co hledat!

bum-bac-bum
27. 02. 2014 16:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
27. 02. 2014 16:51

bumbacko,je to asi leckomu divny,ale mas pravdu,kdo se boji nasili a posila mu tak svou energii,privolava si ho,je to paradox,stejne jako kdyz uz se stane,nebranit se a prosit.Proc treba me a vubec dost lidi co znam,sebevedomejch a odhodlanejch se branit,terminu "neprimerena obrana" se posmivajicich jako sprosty,nehorazny volovine ,proc treba nas co pamatuju nikdy nikdo nepre­padnuL­???Pro­toze nedostal onu energii,a jestli jsme nekdy takovyho byt nevedomky potkali,rozmyslel si to,ani jsme se to nedozvedeli,protoze tihl nasilnici jsou zbabela verbez hledajici prave slabsi jedince,ktery vysilaj nevedomky svoji energii predatorum,ze jsou koris­t...­....­....st­ejne jako postizeni,deti a stari lide,a takovy jsme prave my ostatni povinny chranit,ne chodit nevsimave kolem,ze se nas to netejka

prroud
27. 02. 2014 13:23

A jeste jen tak mimochodem,ona verze,teorie o mistnim vrahovi nestoji prozatim o nic vic na vode,jako ta ze je vrah Kramny,nebo jeho zena!..........Mel jsem za to,ze to mnohejm z vas dojde samo.........

franckajagrova
27. 02. 2014 13:14

Nepřeju mu aby ho ve vězení zabili i když to vrah je..ale přeju
mu doživotní vězení..nehoda to nebyla..sám přiznal,že v Egyptě
byli po páté (jako že už tam byli předtím čtyřikrát) !!! A nikdy se
jim nic nestalo..

prroud
27. 02. 2014 13:25

francko,uz chapu,jakoze se mi to protivi,proc nektery chlapi bijou svy zeny,staci te cist...........

franckajagrova
27. 02. 2014 13:31

dej si facku *** a buď rád že o domácím násilí
nic nevíš ! Psychopati nebijí ženy protože by
něco udělali,ale protože jsou psychopati..

prroud
27. 02. 2014 13:41

Vidim ze to na tobe nechalo nasledky hysterko,jestli mi chces nadavat,srovnej se do late a zacni mi fofrem vykat! Na takovy podrztazky a prizdisrace nejsem zvedavej! Kdo se neumi branit domacimu nasili,nejspis si ho zaslouzi,kdyz je to decko,pak je mi ho lito a az doroste,melo by zrychtovat toho z rodicu,kdo ho dopustil!.

bum-bac-bum
27. 02. 2014 16:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
27. 02. 2014 18:04

Hm,souhlas,je rozdil mezi zaslouzenym vejpraskem a tyranim,a to propastnej.O psychickym nasili a vydirani ani nemluve.Ale jak rikam,tyhle veci se nemaj odbejvat mavnutim ruky,ale maj jit pred soud,ne jako prestupek,ale jako nasilnej trestnej cin!

tarka
27. 02. 2014 18:46

co to je "zasloužený vejprask" ty si normální hovado a tímto s tebou končím

prroud
27. 02. 2014 18:10

A jinak,patrim k tomu procentu ktery by se branilo a hodne pravdepodobne i ubranilo.Ale to jsem ja a "nekolik" dalsich.To ale absolutne neznamena,ze na ostatnich se muze nasili pachat! Gauneri co ho pachaji maji vlastne dvoji stesti ,zaprve ho nepachaji pred nikym jako je treba ono zminovany procento a za druhy je vlastne zakon svym zpusobem chrani az do doby kdy napachaji uz nevratny skody na psychice,nebo fyzickym stavu obeti a to je generalne a principielne spatne.Ale na otazku proc to tak je musim bohuzel odpovedet: Protoze s tim my jako lidi nic nedelame,aby se to zmenilo.Naopak,svou lhostejnosti k spatnejm zakonum a i k nasili samotnymu ho podporujeme(dokud se nas to osobne nedotkne,a to je spatne a pozde!)

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.