Tajemství Martina Růžka: Po mrtvici se stal nepohyblivým! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Tajemství Martina Růžka: Po mrtvici se stal nepohyblivým!

Filmy, ve kterých excelovali, známe téměř nazpaměť. Ovšem o tom, jak to měli v soukromí, co je trápilo, když zhasla světla a zastavily se kamery, nevíme skoro nic. Řeč je o nejslavnějších českých hercích a herečkách. Vydali jsme se po jejich stopách a pátrali po věcech, které měly zůstat před světem navždy utajeny!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fortin
16. 08. 2013 21:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
17. 08. 2013 12:01

fortin-já jsem to slyšela vyprávět Jiřího Sováka ve svém medailonku,kde několikkrát opakoval jak mu ničili život Martin Růžek a Rudolf Hrušín­ský.A­no,za­pále­ný komunista Rudolf Hrušínský !!Opakoval to v mtom medailónku několikkrát.

fortin
17. 08. 2013 18:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nyxx
17. 08. 2013 19:59

Rudolf Hrušínský nikdy nebyl komunista, naopak jemu mu komouši zakazovali hrát.A jestli to povídal Sovák, tak kecal.

fortin
17. 08. 2013 21:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
16. 08. 2013 20:48

Velmi příjemný pán, na nic si nehrál. Vzpomínám si, že jsem ho potkala v Chřibské, zastavil se, pozdravil mne, mírně se přitom uklonil a usmál . Neznal mne, byla jsem tam na dovolené, ale to, že jsem pana Martina Růžka potkala mne udělalo velkou radost. Každý film s panem Růžkem mne vždy potěší

Thyronx
16. 08. 2013 19:39

do článku se nevešlo že byl potrestán několikrát komunistickým režimem a nesměl nějaký čas hrát. Byl to velký herec. ND je dnes odpad.MLADÍ "Herci" nemají ani přednes, dokonce se ani nedokáží naučit text, Pro ně je jen hlavní, že jsou členy Kapličky. To za totálu bohdá nebylo. Právě naopak: Hráli tam hvězdy divadelních rken. .

milanladislav
16. 08. 2013 19:32

Rád čtu někdy,příběhy o našich hercích nebo zpěvácích.
Bylo by možné přidat aspoň jednu větu,kde jsou třeba tyto osobnosti pohřbeni ? Rád bych jim zapálil svíčku.

georg7
16. 08. 2013 12:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.