Bartošová musela o víkendu znovu do nemocnice: Pusou jí odsávali krevní sraženinu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Bartošová musela o víkendu znovu do nemocnice: Pusou jí odsávali krevní sraženinu!

Neměla vůbec lehký víkend. Zpěvačka Iveta Bartošová (45) strávila několik hodin na klinice na Karlově náměstí v Praze, kde jí lékaři z boule na zraněné tváři odstraňovali krevní sraženinu. Iveta si ale nepřála, aby jí do tváře řezali, a tak doktoři zvolili jinou cestu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

misutka79
14. 02. 2012 11:58

Tak já si myslím že nejdřív měla údajně I.B spadnout na hrneček prý s vodou a ted je to noční stolek? Co to bude za týden? Nebo že by ten hrníček s vodou měla na nočním stolku?

vungtao
14. 02. 2012 10:05

Tz už to takz nepij - znám pár zajímavých lidí, kteří v bulváru ale ani v novinách nejsou.Jak to dělají?Možná si to takz yaplatí. Ale I.B. nedělá nic jiného, než že kontaktuje bulvár.P roč bz musela s někým žít?Snad je dospělá a má se postarat sama o sebe a o své dítě, ne?A pokud to nezvládá y důvodu nemoci, musí se neprodleně léčit. Mezi tím cesta není - no smůla je, že je tak neyodpovědná, že si neplatí ani zdravotní pojištění - to si platí i máma-samožitelka se třemi a více dětmi, ne?

janapi
14. 02. 2012 09:45

Stále se zde píše,že je ohroženo vystoupení 22.února na koncertě-bohužel nikde více není žádná zmínka kde-kdy-za kolik? Když měla nazpívat vokály,psalo se-jak Iveta pilně nacvičuje. A o jejím "tajemném" koncertě první zmínka byla až po jejím záhadném bezvědomí s následným odvozem sanitou do Vinohradské nemocnice.Ví zde někdo větší podrobnosti ojejím koncertě?

tucnakova53
14. 02. 2012 09:00

Ono se snadno soudí.Mě Iveta poslední dobou zvedala žluč,jen jsem o ni slyše­la,a­le..­..za­mysle­te se...byla to skvělá holka,kamarádila s mým kámošem z Písku a nezaslouží si,aby ji většina lidí takto odsuzovala....taky mi leze na nervy to její " já jsem se změnila,jsem šťastná,jsem v pohodě,atd..." a pak spadne do deprese.Možná se teď napije-což je nejhorší,ale znám ji z dřívějška a byla suprová ženská i skvělá máma...podle mě je velká chyba,že opustila Láďu Štaidla...pak to s ní začalo jít z kopce.Ona potřebuje mít vedle sebe někoho takového - inteligentního,kdo ji bude směrovat,jakým směrem se dát,právě jeko je pan Štaidl.Jen jsem tímto chtěla říct,že toto se může stát každému a neodsuzujte někoho,když neznáte situaci z blízkosti jejich přátel nebo rodiny.Až sami něco podobného zažijete,možná pak pochopíte.Mám vlastní zkušenost z bulvárem,že jsou to zmije a ty jejich nepravosti a lži,co jsou schopny napsat,se NIKDY 100% NESHODUJÍ S REALITOU.TAK NESUĎTE!!!

vlaku
14. 02. 2012 09:12

Ano, ona potřebuje vedle sebe chlapa, který má bezedné konto a pořádného kolíka. A taky by mohl být povoláním psychiatr!

xell
14. 02. 2012 11:46

Přesně tak, asi by se dal nazvat-6 v 1 -bohatý, dobrý milenec, psycholog,muž s neuvěřitelnou trpělivostí a taky uklízečka a kuchař.Zatím, jak se zdá, jí žádný nevyhovoval, proto stále ty nervové kolapsy, nepodařené sebevraždy, obviňování druhých atd...atd

zkrat
14. 02. 2012 10:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobosa
13. 02. 2012 21:13

Bezte uz do PI.CI s tou oteklou spuchlou PI.COU!!!!!!!!!!!!!

simoneta
13. 02. 2012 14:25

je zajímavé,že se ten její kolaps motá k vůli modřině na čuni,Iveta skolabovala z něčeho jiného,ten monokl měla už týden před tím jak Pepan sděloval bulváru a ted se vymlouvají na oteklé žgraně,Iveta chlastá o sto šest,škrábne sebou kdekoliv a čeká,že ji národ bude litovat,že se nestydí kravka ukazovat se v médiích,to ji není líto Artura?Jak tomu klukovi musí být?Matka labilní troska,zpívat už nikdy nebude,kdo by dal za ni peníze,to je lepší dát je bezdomovci!Modřinu má s chlastu jak sebou někde škrábla a skolabovala taky s chlastu,Pepa jí lže a neví jak vycouvat aby se nepokusila o sebevraždu a ono jí to vyšlo,nevím jestli by národu chyběla a přitom to byla hezká holka,kterou dříve národ měl rád,ale dnes jaoby se vysmívala!

vlaku
14. 02. 2012 09:16

Myslím, že Artur ví kdo je ta paní co stále vyvádí kraviny. Akorát ho mrzí, že je to zrovna jeho máma. U otce je mu určitě lépe. Tam už měl být dávno.

nejezchleba
13. 02. 2012 14:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
16. 02. 2012 21:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.