Poslední sbohem zavražděné Andrejce! Zahráli jí ukolébavku: »Chovejte mě, má matičko«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Poslední sbohem zavražděné Andrejce! Zahráli jí ukolébavku: »Chovejte mě, má matičko«!

Ukolébavkou »Chovejte mě, má matičko« se včera loučila rodina a desítky lidí s roční Andrejkou K., kterou v neděli večer ve Frýdku-Místku ubodala schizofrenní Monika (41).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

herpes
30. 01. 2012 06:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

annahradecek
29. 01. 2012 10:36

ale na rušení nočního klidu je snad paragraf. Nemocní by se měli včas izolovat a případně odejmou jim způsobilost k právním úkonům....je to pro jejich dobro, protože je někdo může manipulací poškodit, připravit o majetek. Od toho máme odborné lékaře psychiatry a psychology. Nebo si nejsou jisti a tak raději neudělají nic ? Kdo nic nedělá, nic nezkazí v tomto případě ale rozhodně neplatí/

hobou
29. 01. 2012 08:53

Také máme v domě takovou schizofreničku. Tluče lidem do dveří, že jim její internet ruší televizi, že je zabije. Také dost pije, je to už stará agresivní zlá bába a nikdo na ni nemůže. Doktorka řekla, že ona nemá diagnózu stanovenou, na vyšetření nepůjde a dokud se něco nestane, tak jsou na ni všichni krátcí. Policie také musí čekat, až se něco stane.K ránu tluče třeba týden kladívkem do topení, prý moc hučí, někdo to schválně pouští naplno a ona z toho má boule pod ušima. Nechá vás zabrat a pak tluče nanovo, máme litinové radiátory.Je to peklo, kdo tohle nezažil, nepochopí.

herpes
30. 01. 2012 07:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.