PROSTŘENO u Jany: Ani nepoznají, že už jsem vypila dvě flašky! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

PROSTŘENO u Jany: Ani nepoznají, že už jsem vypila dvě flašky! +VIDEO

Australská parta ve čtvrtek hoduje u Jany, která své menu podle očekávání proložila pořádnou dávkou humoru. Aby hostům ale pro samý smích nezaskočilo…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

martucci
30. 12. 2011 16:40

Sice jsem neviděl všechno, ale jeden zprostředkovává nějaké studijní pobyty, druhá překládá krajanům v nemocnicích, třetí dělala v nějaké cukrárně či co a jedna nedělá nic. Povolání té poslední neznám. Co je na tom tak světoborného? Navíc, chlubit se tím, že "když jsem přijel do Austrálie, tak jsem neuměl anglicky", je dost trapné. Co potom dělal ve škole? Spíš na mě z toho dílu padá smutek a vtipy se mi zdají takové nějaké násilné a vycucané z prstu. Ale samozřejmě, každý má právo na svůj názor a tím neříkám, že "české" díly jsou nějak diametrálně lepší. Jen říkám, že v tom moc rozdíl nevidím.

martucci
30. 12. 2011 16:41

Omlouvám se za odskok, to patřilo Bobině.

jarda85
31. 12. 2011 11:43

Plný souhlas martucci!
Pro bobinu, v reklamně natočeném Prostřeno bych taky neprezentoval zášť, závist. Tvé propagační příspěvky jsou jaky z PR sekce. A jesli se ti to tam tak líbí. Nastartuj koště a leť. Jarda

martucci
30. 12. 2011 12:10

byl tak jiný než ty české. Někteří účastníci mi přijdou ve svém úsměvu hódně falešní, jako třeba ten kluk. Ani paní Jana mi zas tak vtipná nepřijde. Ta rádobysranda není to můj styl humoru. A uvědomil jsem si na tom jedno, že bych tam rozhodně nechtěl žít, ani za nic.

bobina
30. 12. 2011 15:16

Tak to je mi tě líto,když ten propastný rozdíl nevidíš! Navíc to nejsou žádné trubky které si na něco hrají jako u nás v těch pořadech,ale jsou to lidi,kteří mají něco za sebou a museli něco dokázat aby byli tam,kde jsou dnes! A ty naše trubky jsou jen jízlivé,kritické a závistivé a na české prostřeno se už k vůli tomu ani nejde dívat. Jenom se kritizují,šklebí a vyřvávají co všechno nejedí a nebo jim nechutná. Navíc jsou to většinou ***amoti,kteří se jen vytahují. Já kdybych byla mladší,tak bych se Austrálie nebála,mně by se tam asi líbilo.

drazic
30. 12. 2011 11:31

Ta polívka se jmenuje Av***mono, vy ignoranti!!

drazic
30. 12. 2011 11:32

a*v*g*o*l*e*m*o*n*o

tenerife
29. 12. 2011 19:25

lysohlávku milý,tak v Austrálii Tv štáb zavelel,tak a teď milí krajané,buďte k sobě hodní a potlačte tu hnusnou českou závist a pomlouvačnost,díky tobě jsem chytřejší.

nejezchleba
29. 12. 2011 11:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
29. 12. 2011 10:33

naprosto souhlasím, je to tak. Měli by ti naši účinkující se stydět za to, co oni předváděli. Ta poslední slavná Jindřiška, to bylo telátko a i to je urážka pro telátko.

lysohlavek02
29. 12. 2011 18:51

to je schválně tak dělaný pro takový vemena jako seš ty,který potřebují mít telenovelu i v dementním pořadu o vaření najdi si na netu kde ty lidi popisujou jak se to natačí.

hillarka
29. 12. 2011 20:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dwayne
30. 12. 2011 13:01

...jo a ty, bohatej podnikateli hillare jim cucáš palce u noh, co? Blbeček, jsi na to dost velkej--bléééééé

tenerife
29. 12. 2011 08:34

nemá chybu,těch pět lidí si neuvěřitelně sedlo,nikdo se nechová vyčůraně,jsou jako parta lidí,kteří se znali již dlouho a o Vánocích si dali dostaveníčko s dobrým jídlem a pitím,paní Jana říkala,že začátky nebyly lehké,určitě má pravdu,ale ten její humor musel všechny ztrasti zahnat. Primě velký dík za australské Prostřeno.

verajc
29. 12. 2011 08:23

Začala jsem na podzim sledovat tento pořad a tak mohu srovnávat chování hostí.U nás zloba,neúcta k druhému,kritika více bydlení než vaření.V Australii jsou k sobě milí,dovedou pochválit ocení vkus toho druhého i když není totožný s jejich.Jsou to úplnění jiní lidé.U nás po tak zvané "sametové revoluci" je zloba,­závis­t,ne­návist - škoda,je to děsný a bude hůř.

herpes
29. 12. 2011 07:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.