Zemana přivezli v bezvládném stavu: ORTEL LÉKAŘE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Zemana přivezli v bezvládném stavu: ORTEL LÉKAŘE

Prezident Miloš Zeman (77) byl okamžitě po krátkém jednání s Andrejem Babišem (ANO) převezen do nemocnice. Z Lán jej odvážela záchranka s integrovanou JIP. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
13. 10. 2021 10:35

Neurolog Stránký by měl vážit každé slovo !
Veřejnosti víceméně sdělil, kdy má očekávat smrt.Taky sdělil, že se z prezidenta stal debil a je nadále alkoholikem.

Dle mého je neurolog Stránský etický blbec !!!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------------------------

karprox
11. 10. 2021 23:33

Ošetřujícímu lékaři se zdravotní stav pana prezidenta nelíbil. Domnívám se, že před převozem mu byly aplikovány takové látky, které mu umožnily snáze snášet obtíže transportu. Můj závěr zní tak, jak již bylo někde publikováno. V okamžiku příjezdu do areálu ÚVN prezident spal utlumen vhodnou medikací.
Ano je samozřejmě možné, že jeho stav je horší, nežli se domnívám. Přesto jsem hluboce přesvědčen, že bezprostředně po runu na Babiše odstartoval run na Zemana.
Pohybujeme se v prostoru přehlceném nesčíslnými manipulacemi, ve kterém řadový občan ztrácí pomalu přehled i o tom, kde je nahoře, a kde dole.
Dovolím si použít volnou variaci na známou větu:
Bože, prosím chraň pana prezidenta!

jarmilah
12. 10. 2021 13:29

picoda
11. 10. 2021 12:37

Miloš Zeman je ve stavu, kdy už nebude schopen vrátit se do funkce prezidenta. Myslí si to neurolog Martin Jan Stránský. „Je to strašně smutná situace, převážně pro pana prezidenta. Z hlediska alkoholismu zůstane pacientem i nadále,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Podle Stránského je nepředstavitelné, že by se Miloš Zeman vrátil do stavu, kdy by byl fyzicky a neurologicky v pořádku, aby vykonával funkci prezidenta České republiky. „Je to strašně smutná situace, převážně pro pana prezidenta. Z hlediska alkoholismu zůstane pacientem i nadále. I kdyby se vrátil do úřadu, neměl by vykonávat další funkce,“ řekl ve vysílání CNN Prima NEWS.

backora
10. 10. 2021 19:36

Když je někdo nemocný, potřebuje klid a povzbuzení. Je trapný boj o koryta. P. Zeman je také jenom člověk, kterému přejeme zdraví.

-bello-
10. 10. 2021 19:14

Kristepane, dejte pokoj!
Zeman první pronesl Bruselem zakázané slovo "MIGRANT " , kdy po dekolonizaci v 50-60 letech začal praskat Západ
a zejména Francie , Německo a Belgie ve švech a situaci novodobě dorazila Merkelová , kdy v 2015 s otevřenou náručí vítala a cpala nám s Macronem kvóty za pár šupů dotací, o které už jim nestála ani ta extra dotovaná Itálie .Drahoš a aktivisti a la Geislerová lítali na Letnou a sympatizovali s Ukrajinou.A kvůli Krymu nás tlačil Západ do embarga Ruska.V r. 2014 se G7 rozhodla omezovat plyn z Ruska, ,zatímco sama Merkelová lítala za Putinem s prosíkem a v 2021 řekla, že je třeba s Ruskem hovořit a už má plyn doma ! Schwarzenberg výjimečně nechrněl a plival jedovatý sliny a " moudra " , když jsme měli obchodovat s Čínou. .S Čínou jsme taky obchodovat " nesměli " Těm, kteří vidí za každým pařezem Rusáka a " bolševika " promlouval Drahoš a spol. do duše a tak už je taky senátorem. A v té době jsem já začala fandit Putinovi. Ukrajinu, kterou máme po 10-15 letém intenzivním přílivu v Česku a v Praze já tady nechci! Zeman podle mě kopal za české barvy a červené trenýrky na Hradě jsou akt na zvracení. Zemana jsem nesnášela pro aroganci mluvy, mozek měl ale oproti Drahošovi český, nikoli v té době multikulti populistický.

Za Zemana si dosaďte opravářku zemědělských strojů , která kecá, že je knihovnicí , fanatickou Němcovou vyčpělé strany ODS, nebýt pachtování v koalice, nevyhráli by..

Začněte investovat , připravte se na EURO a připojení k " vysokorychlostní " Evropě. Bude to za cenu eur, kvót , ale ne platů.
Pokud byste v referendu zvolili " nízkorychlostní " /do kterého nás tlačí chudičká Francie, pak národní identitu mít budete, korunu taky, ale nízké dotace.Vzhledem k tomu, že je Schengen , migranty tady budete mít ale taky.

Saschajede
10. 10. 2021 17:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mbmb
10. 10. 2021 17:35

Stát řídí Vraticek a spol to je tady katastrofa. Však celé hororscenario jim napoví Moskva

14TONY
12. 10. 2021 19:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kathynka
10. 10. 2021 17:09

Je těžce nemocný, způsobilý vládnout není a důstojnost odejít žádná. Nelituji ho, nerespektuje lékaře a sám sobě si ubližuje.

konvalinka34
10. 10. 2021 15:49

Zle se mu udělalo z výsledků voleb.

14TONY
10. 10. 2021 20:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

leros
11. 10. 2021 06:46

Ale copak, já jsem velmi spokojen s výsledky voleb.

mbmb
10. 10. 2021 12:30

Udelalo se mu zlé z Andrejka

-bello-
12. 10. 2021 23:09

mbmb
zle se udělalo každému slušnému člověku z koalic!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.