Anička Slováčková: Upřímná radost z tátova rozchodu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Anička Slováčková: Upřímná radost z tátova rozchodu

Rozchod ji potěšil! Krach sedmiletého vztahu Felixe Slováčka (77) s malířkou Lucií Gelemovou (38) bere jeho dcera Anička Slováčková (25) spíše jako výhru. „Jsem ráda, že to skončilo,“ svěřila deníku Aha! herečka, která se nikdy netajila tím, že má k milence svého otce výhrady.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bublina09
22. 05. 2021 13:56

Jak to je skutečně vědí jen oni dva a že se mladá trhla od dědka poté, co se zviditelnila a něco i od něj dostala, se nedivím, svého dosáhla a dál se se starým nechce zaobírat, to není žádná perspektiva a hlavně ne, protože se nerozvedl a Gelemka by nic nedědila.,

-bello-
22. 05. 2021 00:38

Z Aničky se stala hezká holka!
Já být dcerou Slováčka, tak bych se netajila s tím, že mám k Gelemové odpor .Jakýpak výhrady ! Slovo odpor sedí.

Proč Gelemová tak horečnatě zdůrazňuje, že dala kopačky ona jemu ?! Kecá ve všem! Chtěla bych ji vidět, jak se vrací do Budějovic, odkud přitáhla do Prahy a dotáhla to u nás na "umělkyni ", štět-ku starých pánů a "produkční " Chci vidět, jak balí kufry a kdy maže zpátky!
Až se vrátí Slováček z Jerevanu bude zírat co všechno řekl a udělal a pak napíše Gelemka knihu a neušetří ho ani v popisku jejich sexu.Holt starej a blbej!

bublina09
22. 05. 2021 13:58

Svatá pravda se vším souhlas, oni ti chlapi myslí jen poklopcem, měl si k sobě najít vhodnou věkově partnerku a ne zlatokopku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.