Uniklo ze scénáře: Kostková odjede na stáž a strhne lavinu odchodů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Uniklo ze scénáře: Kostková odjede na stáž a strhne lavinu odchodů!

Odchod herečky Terezy Kostkové (34) z  Ordinace v růžové zahradě, nejsledovanějšího seriálu současnosti, nebude tak hladký, jak se zdálo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zuzaniela
30. 03. 2011 14:43

jestli pendlují nebo nependlují, buď se na seriál podívám nebo nepodívám. Když už se podívám, tak jsou to seriály na Nově, na primácký nekoukám, nějak jsem se to nenaučila a mám klid.

alixie
26. 03. 2011 18:05

Je mi protivné, jak herci a herečky pendlují z jednoho seriálu do druhého na jiných stanicích. Za peníze se ochotně vykašlou na diváky i spoluherce. Mně se takhle zprotivila Morávková, teď Kostková. Režizéři by měli raději více obsazovat neznámé herce, kteří jsou často lepší než ty profláknuté známé celebrity. Nový, neznámý herec nebo herečka jsou vždy pro mně příjemným osvěžením a v mimopražských divadlech je jich spousta. Kostkové i Morávkové, které jsou nafoukané a myslí si, že jsou "světové", mám už opravdu dost.

janyna
25. 03. 2011 21:54

mi nevadí, ale ta její příšerná seriálová dcera, ta mi chybět nebude. Manžel Ota taky nic moc.

zuzaniela
30. 03. 2011 14:44

Je pravda, že ta holčička je fakt jiná. Tu od začátku nemůžu. Ta se jim moc nepovedla. Jedině, že je Tereze Kostkový podobná. Proti Mázlíkům je to šílenost. Ti mi bavěj.

zwil
25. 03. 2011 14:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
25. 03. 2011 13:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.