Odkopnutý milenec Vojtkové promluvil: Vím, s kým si to Libuše rozdává! Za všechno může Absolonová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Odkopnutý milenec Vojtkové promluvil: Vím, s kým si to Libuše rozdává! Za všechno může Absolonová

Podle expřítelkyně Vojtkové dohodila Libušce nového chlapa Absolonová.
Podle expřítelkyně Vojtkové dohodila Libušce nového chlapa Absolonová. (Aha! - Martin Přibyl, Marek Pátek)

Už včera jsme vás na Ahaonline.cz informovali o tom, že se exmanželka Daniela Hůlky i Pepy Vojtka Libuše Vojtková (33) za podivných okolností rozešla po třech letech s podnikatelem Ivanem Bleyerem (42).

Zatímco Libuška drmolila fráze o tom, že vztah vyšuměl a že v tom není nikdo třetí, začínalo být jasné, že se půvabné tanečnici tak trochu práší od úst. Naznačili jsme proto, že někdo třetí podle nás v rychlém rozchodu je. A podle dnes už bývalého přítele Vojtkové jsme rozhodně měli pravdu.

Nikoho nového nehledám, nikdo nový nebude týdny, měsíce, musím se ohlížet hlavně na syna. To všechno řekla Vojtková a chyběla už jen obvyklá hláška o tom, že bolest z rochodu léčí prací. Její expřítel to ale vidí jinak: „Libuška si to momentálně rozdává s hokejkou – s mladým Jelínkem,“ řekl suše Blesku s tím, že jeho ex nastrčila urostlého sportovce do postele Absolonová.

„Ona má pletky s Tomášem Hornou, kámošem Jelínka, tak to dala čtyřka dohromady,“ říká Bleyer, který tím poukázal nejen na to, že mu Libuška lidově řečeno nasazovala parohy, ale i to, že Absolonová, která se prezentuje jako opuštěná žena, má podle něj randit s otcem od rodiny!

Na veřejnost prosáklo také to, že se stěhováním Vojtkové pomáhala právě Absolonová, takže holky zřejmě spolu opravdu drží basu. Monika Absolonová dělá mrtvého brouka a nechce o ničem mluvit, Vojtková opakuje, že v rozpadu jejich vztahu opravdu není nikdo jiný a že šlo jen o dlouhodobé neshody.
Opravdu, Libuško?

Autor:  ph,mir

Přečtěte si
prroud
15. 8. 2014 • 08:09

Jsi "odkoplej",co te to jeste zajima?

xsedmikraska
14. 8. 2014 • 22:12

Tady asi píšou chlapi, kterým děvčata nedala. Z písmenek srší jen zlost, závist a vulgarita. Absolonová je vizuálně hezká ženská, působí cizokrajně a Vojtková zase jako holčička. Neznám je osobně, ale co se týká vzhledu, jsou to holky šmrncovní.

defakto
14. 8. 2014 • 21:54

........ Absolonka zoufale schání chlapa a tak je schopná pověsit se i na ženáče . Najednou chce mít dítě a tak hledá prachatého tatínka. Lituji toho , kdo se z touto vyžilou příšerou zaplete !

wernerovamagdalena
14. 8. 2014 • 21:54

Ukřivděný chlap, který zvrací do bulváru, není chlap.

ivuska1
14. 8. 2014 • 20:15

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.