Petr Rychlý prodává luxusní dům: Kam chce ulít miliony? To budete koukat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Petr Rychlý prodává luxusní dům: Kam chce ulít miliony? To budete koukat!

Petr Rychlý si zřejmě vybral nový luxusní byt v této novostavbě na pražském Chodově.
Petr Rychlý si zřejmě vybral nový luxusní byt v této novostavbě na pražském Chodově. (Foto archiv TV Nova, ara a KZP Real s.r.o., koláž Ahaonline.cz)

I když Petr Rychlý (48) alias doktor Čestmír Mázl z Ordinace v růžové zahradě prodává s těžkým srdcem vysněný dům v přírodě, vybral si adekvátní náhradu. Luxusní mezonetový byt v Praze, který je také obklopen zelení. A ještě na tom vydělá, zůstanou mu zhruba dva miliony!

Vzhledem k neustálému dojíždění do Prahy kvůli práci, studiu a tenisovým tréninkům dětí trávila rodina stále víc času na cestách. Opustit obec Kamenice bylo tedy jediné řešení. „Volba vrátit se do města nebyla jednoduchá. Abych byl ochoten se do Prahy přestěhovat, musel jsem mít zabezpečeny tři věci – soukromí, zeleň a velká prosklená okna. A to všechno nový byt, který jsme si s rodinou vybrali, stoprocentně splňuje,“ řekl Rychlý pro rozhovor realitní společnosti, která mu nový domov pomohla najít.


Než si ovšem to správné místo vybral, hledal dva roky! Smlouvu podepsal herec o loňském Silvestru. Podle informací Aha! je vybraná nemovitost mezonetová. Společnost, se kterou Rychlý spolupracuje, nabízela v klidné lokalitě Prahy 4 dva vícepatrové luxusní byty v ceně kolem 10 milionů.
Pokud se Rychlému podaří domek v Kamenici za necelých 12 milionů prodat, ještě mu zbude. „Kupec pro dům pana Rychlého se zatím ještě nenašel,“ řekl realitní makléř. Možná bude muset herec s cenou jít dolů, aby jeho domeček vůbec někdo koupil. Nicméně letité působení v Ordinaci ho zabezpečilo natolik, že o peníze nouzi nemá. Účinkování v seriálu mu vydělalo už přes 11 »mega«!

V novém domě byly navrženy dva nádherné mezonetové byty, které nabízejí ve třech patrech téměř
169 m² včetně terasy a lodžie. Ke každému z bytů navíc patří sedmdesátimetrová zahrada. V přízemí se vedle vstupní haly a toalety nachází obývací pokoj a prostorná kuchyně. V prvním patře jsou umístěny dvě ložnice, obě s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, jedna navíc s přístupem na lodžii a s vlastní šatnou. Do třetího patra byla umístěna zimní zahrada a koupelna s vanou, z níž můžete pozorovat okolí díky prosklenému vstupu na pětadvacetimetrovou terasu. V ceně je zahrnut prostorný sklep a 2 parkování.Přečtěte si
mulissa
1. 8. 2014 • 14:27

Ať prodává,ať kupuje,ať si dělá co chce!!Ale ať pak nebrečí někde v nějakým programu,jaký jsou chudáci,že nemá a kdesi cosi!!Pak bude tvrdit,že má v divadle 2000,ne?A jak tře bídu s nouzí!!!Takovýhle "niktoši"!Na tu debilitu už dávno nekoukám,počítám tak jedině při žehlení!

ararat
1. 8. 2014 • 11:30

100% pravda

prroud
1. 8. 2014 • 10:46

Jeho problem,moje zbytecna starost,co si s nima udela,nabyl je poctive.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.