Hvězda Ordinace Petr Rychlý (48): Proč musí prodat své luxusní sídlo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 2. prosince 2022

Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav

Hvězda Ordinace Petr Rychlý (48): Proč musí prodat své luxusní sídlo?

Fotografie
Fotografie (internal)

I když doufal, že v luxusním domě v Kamenici nedaleko Prahy bude žít navěky, životní styl velké rodiny Petra Rychlého (48) určil jiný směr. Představitel Čestmíra Mázla z Ordinace v růžové zahradě prodává rodinné sídlo za dvanáct milionů korun a nové bydlení hledá v Praze.

Za prodejem domu stojí hlavně koníčky jeho ratolestí. Rodina si uvědomila, že více než na pozemku o rozloze 2500 metrů čtvrerečních žije v autech.
Herec má dohromady čtyři děti. Z prvního manželství s herečkou Pavlou Vojáčkovou (49) má dva dnes již dospělé syny. Matěj (25) je reportérem na Primě a Ondřej (21) se po vzoru tatínka věnuje herectví.

S druhou manželkou – bývalou profesionální tenistkou Janou – pak Rychlý vyženil dceru Denisu (15) a spolu navíc mají syna Petra (9). A právě kvůli těm nejmladším musí herec neustále dojíždět do hlavního města. Nejenže tam mají děti školy a on práci, ale navíc se obě věnují profesionálně tenisu.

Přitom Rychlý doufal, že v domečku u lesa už jako rodina zůstanou. Dřevostavbu, kterou si nechal v roce 2003 postavit, si nemohl vynachválit. „Když se sejdeme se všemi dětmi, popadneme psa a vyrazíme ven,“ popsal blaženě před časem herec.
„Kupec se zatím pro tuto luxusní nemovitost nenašel, i když už zde několik zájemců na prohlídce bylo. Rodina tam stále bydlí. Pan Rychlý je dokonce svolný o ceně ještě diskutovat,“ prozradil deníku Aha! realitní makléř.
Podle informací deníku Aha! už má doktor Mázl z Ordinace v Růžové zahradě vyhlídnutý mezonetový byt v Praze, ale protože ještě nevyinkasoval dvanáct milionů, než se bude rodina stěhovat, musí si ještě počkat.

Máte zájem bydlet ve vile Petra Rychlého?
-    Dřevostavba byla postavena v roce 2003
-    Dispozice domu je 7 + 1
-    Rozloha pozemku 2500 m²
-    Užitná plocha 222 m²
-    Velká zahrada s vyhřívaným bazénem

Popis domu: V přízemí se nachází vstupní chodba s technickou místností, samostatným WC a schodištěm. Následuje hala s jídelním koutem, značková kuchyně se spotřebiči Miele a spíž. Nádherný loftový obývací pokoj vybízí k posezení u krbu. Z pokoje vede vstup na zastřešenou terasu, ideální k letnímu grilování. Hala vede až k pokoji pána domu s šatní místností a k prostorné koupelně s rohovou vanou i sprchovým koutem. V mezipatře je umístěn pokoj pro hosty. V prvním patře je menší hala s dvěma shodnými pokoji, komorou, koupelnou s rohovou vanou a ještě jeden pokoj. Krásná je i prosvětlená pracovna, která se nachází v dalším patře, kam vede krátké schodiště. Z každého pokoje je výhled do zeleně, která obklopuje celý dům a okolí. Ze zadní strany domu je vstup do sklepa pod domem.

Autor:  kl,hoh

Přečtěte si
brunos
14. 10. 2016 • 16:52

Jaká Kamenice ? Nebydlí v Kostelci u Křížku poblíž Jílového ?

ararat
31. 7. 2014 • 07:39

a co jako to jste objevili Ameriku....

ararat
31. 7. 2014 • 07:38

a proč musíš být sprostá a urážet,copak tě zalila horkost,že ty musíš bydle v bytě?...taky můžeš bydlet pod mostem,taky jedna z alternativ,chová se stejně tak jak by se choval každý z vás...třak už přestaňte tady blitkovat,tolik zloby v člověku...dejte pozor ať vás z toho nešlehne ze závisti...

mazanykralicek
30. 7. 2014 • 15:50

Přesně náš případ jak píšete i dole. Vše je pravda pravdoucí. Já taky hysterák ta tráva snad vyroste přes noc nová .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.