Partner Adely Banášové se do ní drsně opřel: "Tohle bys ty nikdy v životě nedokázala!" | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Partner Adely Banášové se do ní drsně opřel: "Tohle bys ty nikdy v životě nedokázala!"

Moderátorka a tanečník zažívají nelehké životní období.
Moderátorka a tanečník zažívají nelehké životní období. (Foto: Aha! – Martin Hykl, TV Nova)

Populární slovenská moderátorka Adela Banašová (33) neztrácí vtip ani doma. Příteli Peterovi (30) umí někdy pěkně brnkat na nervy a on jí to bez skrupulí vrací!

Banášová si během moderování často dělá z někoho legraci a někdy si dokonce z ostatních dokonce utahuje. Co se týče soukromého života, tak se nedrží zpátky ani s přítelem. „Já nemám pocit, že by moje vtipy byly nějak moc ostré. Možná záleží, z koho si zrovna dělám legraci. Určitě mi nedělá zvláštní potěšení dělat si z lidí srandu, ale jsou situace, kdy se to prostě hodí, kdy se to samo nabízí. A když nad tím tak přemýšlím, mám pocit, že partner víc popichuje mě než já jeho,“ popisuje moderátorka v rozhovoru pro zena.centrum.cz.

A jak takové popichování vypadá? „Já si ho dobírám například za jeho břicho a on mě za všechno. Třeba když vidíme něco v televizi, tak on mi poví: "Tohle bys ty nikdy v životě nedokázala!"

Sama Banášová se za bůhví jak sebevědomou moderátorku nepovažuje. Její sebejisté vystupování je prý dáno tím, že si uvědomuje všechny svoje chyby a přijala je za své.Přečtěte si
ferdinand6
25. 6. 2014 • 18:09

Nechápu, nemá k ní žádnou úctu a ona se tím ještě chlubí.

kari1
25. 6. 2014 • 11:17

Adela Banášová je živým dôkazom Murphyho zákona, že súčin krásy a inteligencie je u žien vždy konštantný ...

1pravda1
25. 6. 2014 • 10:49

Přišli o dítě a nadávat si navzájem a dělat si podpásovky, to se nedivím, že se dítěti do takového vztahu ani nechtělo, příroda rozhodla a ta vychrtlá baba ji k tomu pomohla.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.