Anna Polívková (35) na dlažbě: Proč musela odejít z muzikálu? Přišla o ranec peněz! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Anna Polívková (35) na dlažbě: Proč musela odejít z muzikálu? Přišla o ranec peněz!

Takhle Bůh stvořil Evu – jenže Polívková už to nebude.
Takhle Bůh stvořil Evu – jenže Polívková už to nebude. (Foto Aha! – Karel Kopáč, ara)

Premiéra muzikálu Adam a Eva je už za týden, ale hlavní hvězda Anna Polívková na jevišti nebude! Produkce ji musela nahradit. Tím ovšem dcera Bolka Polívky (64) přišla o pořádný balík peněz!

Hlavní hvězdy muzikálů inkasují za jedno představení kolem 10 000 korun. „Polívková měla nasmlouvaných šedesát procent představení, takže tak dvanáct,“ prozradil zdroj z Divadla Broadway. To znamená, že Anna přijde zhruba o 120 tisíc! Co se stalo, že nebude hrát?


Od té doby, co vyhrála taneční soutěž StarDance, nemá prý herečka čas a nic nedotáhne do konce. V Divadle Broadway se na zkouškách ukázala minimálně. „Anna má příliš mnoho pracovních závazků a muzikál prostě nestíhá, proto jsme k její alternaci Horké našli ještě třetí – Procházkovou. Anička do projektu nastoupí později,“ říká PR manažerka Gabriela Šimonová.
Pro scenáristu a zároveň režiséra Zdeňka Zelenku (59) to byl nečekaný problém, rychle se s tím ale vypořádal. I když se Markéta Procházková (28) vše rychle doučila, premiéru 17. dubna odehraje Michaela Horká (27).
Deník Aha! se pokoušel zkontaktovat Polívkovou, ale do uzávěrky vydání nereagovala na dotazy.

Anička nebyla oblíbená

Deníku Aha! se doneslo, že Polívková se do role Evy už nevrátí. V divadle prý nebyla příliš oblíbená, ostatní kolegové s ní údajně nechtěli kvůli jejím hvězdným manýrům spolupracovat. Naposledy odmítla obléknout nedodělané šaty (Aha! informovalo). „Nechtěla zkoušet, pak nechtěla komunikovat s novináři a dělat promo fotky,“ řekl Aha! zdroj z divadla.Přečtěte si
svatadala
1. 7. 2014 • 11:15

No nazdar, to je rána, nahradit Polívkovou tou naplácanou a nechutnou Procházkovou. Ta je tak vhodná na domovnice a upocené, hádavé hokyně. Fuj.

ferdinand6
11. 4. 2014 • 22:25

Třeba se na tu roli prostě nehodila. Novináři z toho hned udělají senzaci. Já jsem jí vždycky fandila, i ve Stardance, určitě má talent, ale jako Evu si jí nedovedu představit. To musí být nějaká neodolatelná sexy kost, ne bidlo. Přece bude svádět Adama. A kdo by se nechal svést od ní. Salza Verde to holt není.

londynskypes
10. 4. 2014 • 20:21

imaculatta

londynskypes
10. 4. 2014 • 20:21

protoze je hnusna jako noc

sugarbitter
10. 4. 2014 • 12:44

já jsem znala děvče,, a učilo se dobře, které si v patnácti pustilo plyn / tehdy jedovatý/, právě proto,že měla kudrnaté vlasy. Řekla jednou na dvorku mé mamince, jak se jí děti smějou... Kráda je široký pojem a každý má zůstat sám sebou a mít se rád...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.