Karel Šíp se konkurence nebojí: Mareš mě neohrozí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Karel Šíp se konkurence nebojí: Mareš mě neohrozí!

Karel Šíp se mladého moderátora nebojí.
Karel Šíp se mladého moderátora nebojí. (koláž Ahaonline.cz)

Populární bavič a moderátor Karel Šíp (68) se o svou Všechnopárty nebojí. Show je podle něj natolik populární, že ji nemůže ohrozit ani konkurenční připravovaná talkshow známého moderátora Leoše Mareše (37).

„Tady může být pět, sedm, osm, deset talkshow, protože každá se od sebe liší tím, kdo ji moderuje. Každý jsme jiný a každý to děláme nějak po svém. Leoš Mareš je mladý kluk, je velmi ambiciózní, čili já jsem svým způsobem zvědavý, jakým způsobem na to půjde, a rád se na něj podívám,“ říká sebevědomý Šíp na stránkách iDnes.cz

 

„Kdybych měl Leošovi něco vzkázat, tak bych mu vzkázal, aby se dával velký pozor na mě,“ říká s úsměvem starší ze dvou moderátorů. S fungováním svojí Všechnopárty je Karel Šíp maximálně spokojený a nic měnit nechce.

„Já budu rád, když ten zájem diváků nebude polevovat. Plány se můžou změnit jaksi vnějšími vlivy. Přijde někdo, kdo řekne, že už o to není zájem, a já začnu přemýšlet, co bych měl dělat jiného. Zatím nic takového se nerýsuje,“ říká Šíp, který je za tak dlouhou přízeň ze strany diváků velmi vděčný.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.