Leoš Mareš se vrací do školky a navádí ředitelku k nepravostem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Leoš Mareš se vrací do školky a navádí ředitelku k nepravostem!

Parta z Ranní show E2 - Lucie Šilhánová, Patrik Hezucký a Leoš Mareš
Parta z Ranní show E2 - Lucie Šilhánová, Patrik Hezucký a Leoš Mareš (Evropa 2)

Známý moderátor a taky vtipálek Leoš Mareš se společně s kumpány z Evropy 2 Patrikem Hezuckým a Luckou Šilhánovou ve čtvrtek podívají do školky, kde už stihli spáchat pořádnou lumpárnu. Celá rádiová parta bude ze školky v Podbořanech vysílat svou legendární Ranní show!

Vyhráli jste sto tisíc korun! To pro ty malé děti ani nejde utratit,“ vtipkoval Leoš Mareš, když oznamoval ředitelce mateřské školky, že se stali vítězi soutěže a ještě přitvrdil: „Samozřejmě to můžete nějak zmanipulovat, defraudace je povolená, ty děti si to podle mě stejně nezaslouží. Jsou dvě možnosti – buď sto tisíc na školní výlet a nebo to těm dětem neříkejte, ony na to stejně nepřijdou, protože jsou malý, a místo toho můžete jet na dovolenou s přítelem.“

 

Ředitelku tento návrh pobavil, ale samozřejmě ho nepřijala a do éteru svěřila, že výhru využijí pro výstavbu dětského hřiště. Mateřské škola Hlubanská (třída Včeličky) se totiž stala vítězem soutěže na Evropě 2 s Bobíkem. Kromě výhry 100 tisíc korun získala i privilegium hostit Ranní show Evropy 2. Proto bude celý tým Ranní show Evropy 2 ve složení Leoš Mareš, Patrik HezuckýLucie Šilhánová už tento čtvrtek vysílat z Podbořan.

Nakolik ovlivní běžné vysílání přítomnost malých předškoláčků, můžete ve čtvrtek ráno posoudit sami. Nenechte si ujít - ve vysílání Evropy 2 od 6 do 9 hodin!

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.