Pavel Cejnar cítí ve vzduchu lásku! Víme proč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. srpna 2022

Svátek slaví Petra, zítra Helena

Pavel Cejnar cítí ve vzduchu lásku! Víme proč!

 (Evropa 2)

Moderátor rádia Evropa 2 a taky oblíbený DJ Pavel Cejnar se nemůže dočkat 5.dubna, kdy si v klubu Sasazu zahraje s legendární kapelou Milk & Sugar. Jejich pecku Love Is In The Air zná každý a tak bude klub pravděpodobně praskat ve švech pod náporem lásky i nadšených návštěvníků.

Tenhle večírek bude opravdovým uvítáním jara. Jejich další hit Let The Sun Shine je skvělou předělávkou a dalo by se říct letní hymnou. Moc se těším a je pro mě velká čest, že budu na pódiu s takovými hvězdami,“ říká skromně Pavel.

Písničky Let The Sun Shine, Love Is In The Air, Pata Pata, Hey Nah Neh Nah – jsou „návykovky“, které si už nemusíte broukat pro sebe, ale můžete si je vychutnat živě z podia přímo od autorů.

O hudbu a zábavu se postará i hvězda rádia Evropa 2 Pavel Cejnar, který i tentokrát použije svoje kouzla na rozvášnění davu. U mixu se vystřídají i DJové P@co a David Cross.   

Rozhodně si nenechte ujít - 5.dubna v klubu Sasazu bude láska ve vzduchu!

Vstupenky pořídíte v síti Ticketstream od 350Kč.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.