Drsná silikonová válka: Sexbomby z Hotelu Paradise rozdělila Farna! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Drsná silikonová válka: Sexbomby z Hotelu Paradise rozdělila Farna!

Plačková a Slováková z Hotelu Paradise se pohádaly kvůli Ewě Farné
Plačková a Slováková z Hotelu Paradise se pohádaly kvůli Ewě Farné (koláž Ahaonline.cz)

Ostrá přestřelka! Zpěvačka Ewa Farna (19) se ocitla mezi dvěma mlýnskými kameny. Tedy mezi silikonovými kráskami Nelou Slovákovou (23) a Zuzanou Plačkovou (21), které si vjely ostře do vlasů. Nenávist paradoxně rozpoutala Ewa Farna a její kila.

Na účastnice reality show Hotel Paradise Slovákovou a Plačkovou si už dnes málokdo vzpomene. Přesto o sobě dámy s umělým poprsím daly vědět, zviditelnit se chtěly přes Ewu Farnou. Slováková totiž porotkyni SuperStar hrubě urazila.


„Z malinkýho, skromnýho a roztomilýho dítěte vyrostla v něco odpornýho, nevkusnýho, tlustýho a naprosto idiotskýho! Pinda jedna hnusná,“ napsala Nela na Facebook. To však neměla dělat. Zuzana Plačková, která si před časem nechala udělat největší prsa showbyznysu s číslem 10, jí to natřela a Farne se zastala.
„Zku**ená Nela Slováková by se měla zamyslet sama nad sebou. Do Top Staru se musela lesbicky pro**kat. I když má Ewa pár kilo navíc, stejně je skvělá zpěvačka. Nela bez toho, aby roztáhla nohy, nedokázala nic,“
vzkázala Plačková Slovákové.


Farna si ze své váhy těžkou hlavu nedělá. Je to lepší než být jako ramínko na šaty,“ řekla deníku Aha! zpěvačka.Přečtěte si
smeagol
18. 4. 2013 • 03:57

 je tak strasne nepekna, ze je ji cloveku az lito. Kdyby si misto silikoz radsi udelala neco s tim sekyrkovitym oblicejem. A to ani nezminuju jeji intelekt, tam je to jeste o chlup horsi.

kindervajco
17. 4. 2013 • 14:26

 S tímhle xichtem *** je jakákoli tvoje kritika ženského vzhledu naprosto mimo mísu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.