Ewě Farne měl křeslo v SuperStar zařídit tento muž! A Lucka Vondráčková ostrouhala | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. března 2023

Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

Ewě Farne měl křeslo v SuperStar zařídit tento muž! A Lucka Vondráčková ostrouhala

Ewa Farna má ve svém manažerovi velmi silného spojence.
Ewa Farna má ve svém manažerovi velmi silného spojence. (Profimedia.cz, koláž Ahaonline.cz)

Bohatý muzikant Lešek Wronka je prý tím, kdo dostal mladičkou zpěvačku Ewu Farnou do křesla porotkyně Česko Slovenské SuperStar. Právě on prý už do kariéry Ewy investoval miliony…

I když Ewa Farna poskakuje na pódiích už pěkných pár let, přesto kdekoho překvapilo, že právě ona dostala tu čest se stát porotkyní další řady Česko Slovenské SuperStar. Podle serveru Pluska.sk to ale nebylo jen tak, za vším údajně stojí šedá eminence – bohatý muzikant polského původu Lešek Wronka. Ten prý do kariéry mladé zpěvačku už investoval nekřesťanské peníze, několik milionů.

A Wronka to prý vůbec nepopírá, ale tvrdí, že peněz to bylo mnoho méně, než se říká. Každopádně zpěvačce také skládá písně, dohlíží na její program a řeší reklamní akce. A jak to tedy bylo s místem porotkyně v SuperStar? Podle Plusky chtěla Nova s Markízou nabídnout lukrativní post Lucii Vondráčkové, ale kvůli Wronkovi měla smůlu. On chtěl dosadit svého koně – tedy Ewu Farnou. A to se mu povedlo.

Manažer Farne prý navíc stále dohlíží během soutěže na její maximální pohodlí a televizní štáb skáče tak, jak on píská. „Všichni se ho tady bojí,“ řekl serveru Pluska.sk jeho zdroj ze zákulisí. A proč to všechno? To je snad jasné. Wronka chce z Ewy udělat hvězdu největší velikosti, která mu bohatě vrátí všechny jeho vynaložené investice. A přidá i nějaký zisk.Autor:  ph

Přečtěte si
rozine
17. 5. 2013 • 20:02

A kdo tomu věří je v-l.

myrro
15. 5. 2013 • 18:33

Ewa bola zatial najlepsia volba na miesto zenskej porotkyne v akejkolvek spevackej sutazi ktora tu bola. Konecne tam sedi niekto kto vie povedat aj svoj nazor a snazi sa sutaziacim kompetentne poradit aj ked jej nazor moze byt obcas drsnejsi zasluzi si velky obdiv za to co robi a ako to robi !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.