Gottovy tajné fotky: Tuhle sbírku ukrýval před komunisty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Gottovy tajné fotky: Tuhle sbírku ukrýval před komunisty!

Gott jako James Bond. Bond Girl ztvárňuje jeho tehdejší přítelkyně Jitka Svobodová.
Gott jako James Bond. Bond Girl ztvárňuje jeho tehdejší přítelkyně Jitka Svobodová. (lbp)

Když apríl, tak pořádný! Zpěvák Karel Gott (73) na svém Facebooku zveřejnil v těchto dnech několik archivních fotografií z 80. let, které jeho čeští fanoušci nikdy neviděli. Ztvárňuje na nich slavné herce v kultovních filmech. Třeba Marlona Branda (†80) ve snímku Kmotr nebo Johnnyho Weissmullera (†79) v roli Tarzana. O Jamesi Bondovi a Seanu Connerym (82) ani nemluvě…

Všechny fotografie, na kterých s Gottem např. vystupuje jeho dávná sexy přítelkyně Jitka Svobodová (47) nebo herečka Zlata Adamovská (54), pocházejí z roku 1985. Tehdy doma dostal titul národní umělec.

Pro zahraniční fanoušky v té době ale chystal pořádnou bombu, o které se domácímu publiku mohlo ještě čtyři roky jen zdát. „Ty fotografie vznikly pro program Karlova německého turné, které se jmenovalo Hlas jde do světa (Eine Stimme geht um die Welt). Nafotil je Petr Hojda,“ prozradil Gottův sekretář Jan Adam.

„Všechno jsou to mé vysněné role. Snímky jsme tehdy dělali v Československu, ale viděli je jen moji příznivci v zahraničí. A tak jsem je teď představil českým fanouškům na Facebooku,“ řekl Aha! Gott.

Není tedy divu, že návštěvnost jeho profilu trhá rekordy. „O Velikonocích jsem přivítal 20 000 návštěvníka. Stala se jí Iwa z Prahy. Pošlu jí mé 3 DVD s věnováním,“ dodal zpěvák, který nám všechny snímky Petra Hojdy poskytl v tiskové kvalitě, abyste se mohli pokochat.
Autor:  Luboš Procházka

Přečtěte si
dandova
4. 4. 2013 • 07:51

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.