Babica zase řádí: Když nemáte citron, přijdete trošku Trošky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Babica zase řádí: Když nemáte citron, přijdete trošku Trošky!

Jirka se svou manželkou Erikou, synem Filipem a dcerou Maruškou.
Jirka se svou manželkou Erikou, synem Filipem a dcerou Maruškou. (Aha! – M. Pekárek, A. Malachovský)

Dodržel, k čemu se zavázal. Televize si kladla podmínku, že populární kuchtík Jiří Babica (51) bude moci dál natáčet svůj pořad Babicovy dobroty, pokud si do něj bude zvát slavné osobnosti. A to se také děje! Jako první s ním vařil režisér Zdeněk Troška (59).

Babica vedl s Novou tvrdá vyjednávání několik měsíců (deník Aha! informoval). Až si nakonec vedení televize usmyslelo, že musí být u sporáku vidět i známé tváře. První z nich je režisér Troška.

„Se Zdeňkem to bylo moc příjemné natáčení. Diváky naučí vepřovou pečeni na zázvoru s veselou bídou na hlávkovém salátě. Já přidám recept na zabijačkový guláš,“ prozradil Nedělnímu Aha! Babica, jehož pořad se na televizní obrazovky vrátí příští týden v sobotu. Tím, že kuchtík Jiří obnovil spolupráci s televizí, se nemění jeho působení v rádiu Frekvence 1, kde od prosince učí posluchače vařit v rámci magazínu Dámský klub.

1459572:gallery:true:trueAutor:  lbp

Přečtěte si
soorry
22. 2. 2013 • 11:13

Polreich p o s e r e, od vzteku a závisti!!!, ti dva na placu. těším se na nich, bude aspoň sranda, Troškovu knihu s recepty mám doma.

britva
22. 2. 2013 • 07:39

druhý host po ***ovi troškovi bude nalitá Iveta Bartošová. která místo vaření hodí do placu pár receptů, jak v nouzi největší, získat alkohol třeba z okeny, ironu, fridexu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.