Vítězem Talentu se stal operní pěvec Jozef Pavlusík | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Vítězem Talentu se stal operní pěvec Jozef Pavlusík

Jozef Pavlusík
Jozef Pavlusík (Reprofoto TV Prima)

Nedělní večer patřil v televizi show Česko Slovensko má talent. Letošní ročník se totiž dostal do svého finále a soutěžící, kteří prošli sítem vyřazovacích a semifinálových kol, předvedli to nejlepší ze svého umění.

Finálový večer se konal v Bratislavě a měl dosud nejnákladnější produkci. Početný komparz, světelné efekty jako na show Madonny – to všechno si diváci užívali plnými doušky. A kdo pro sebe nakonec urval vítězství, 100 tisíc eur a cestu kolem světa?

Podle hlasování čtenářů Ahaonline.cz patřili mezi favority: Alex Dowis kreslící světlem, operní pěvec Jozef Pavlusík a zpěvačka Katarína Landlová. Nakonec ale bylo všechno trochu jinak. Na třetím místě se umístil bubeník Andrej Kampf, na druhém Alex Dowis a vítězem se stal Jozef Pavlusík.

Mezi zajímavosti finále patřil moment, kdy byla před soutěžící postavena volba: můžete se o výhru 100 tisíc eur "rozdělit", ale má to háček, musíte s tím souhlasit všichni. A světelný kreslíř Alex Dowis řekl jasné NE. To pořádně dopálilo Lucii Bílou, která mu dokonce ještě před ukončením hlasování vmetla do tváře, že to celé pokazil a že mu tedy nepřeje, aby vyhrál. Pak se mu ale omluvila.

Proti Lucii se ale razantně postavil Jaro Slávik, který řekl, že Alex má pravdu, že vítěz může být vždy jen jeden! Dejdar se k celé kauze nevyjádřil.

Připomeneme, že v obou předchozích kolech oblíbené soutěže nezvítězili zpěváci. Po akrobatech Dae Men to byl tanečník Atai Omurzakov.Přečtěte si
gugga
27. 11. 2012 • 12:48

Osobne si myslim, ze vsichni porotci nebyli nestranni, ikdyz u Dejdara tam je ta nestrannost asi nejvetsi. Lucie Bila svym prohlasenim mozna ovlivnila par lidi, ale Jaro Slavik to cele ovlivnoval v zakulisi jeste vice. Neni preci mozne, aby podepsal smlouvu s ucastniky jeste behem souteze. Sice pak byli vyrazeni, ale to je prave tim, ze uz meli smlouvu, takze bylo nezadouci, aby postoupili dal. A to nemluvim o natalku na nektere postupujici, aby podepsali smlouvu, aby mohli jit do finale. Nekteri soutezici uz maji svoje agenty, a tento podpis byl vynucen natlakem bez jejich vedomi (popsano v jednom souvisejicim clanku zde). Osobne si myslim, ze cilem bylo, aby vyhral slovak, kdyz to finale bylo v Blave. To byl mozna i jeden z duvodu, proc Bila rekla Alexovi, co rekla. Chtela ho zkompromitovat nebo dokonce zamaskovat zmanipulovani hlasovani. Taky je funny, ze loni bylo poradi cech, slovak, cech, slovak atd. a ted slovak, cech, slovak, cech atd.

ella08
26. 11. 2012 • 12:38

Kdybych reagovala na výroky paní Bílé okamžitě po její kritice na adresu Alexe dopadla by moje odezva hodně hrubě.Jako zpěvačka je špička,ale do poroty po jejím posledním vyjádření podle mě nepatří.Alex byl asi jediný ,který se nebál vyjádřit svoje přání nahlas.Možná si tím podřízl větěv a paní Bílá ji dolomila.Je sice hezké,že je silně emoční člověk,ale jako veřejně známá osoba by měla umět vážit slova.Možná by hlasování dopadlo stejně,ale ten výstup nebyla dobrá tečka za jinak dobrou soutěží.

kimki
26. 11. 2012 • 04:52

Byli jste fantastičtí oba,i když jsem spíš vítězství viděla u Alexe.Přinesl něco,kdy všem padala spodní čelist... Snad nám Jozef nezpyšní. Bylo to vyrovnaný... kdoví,jak by to dopadlo,kdyby Lucka neudělala tu podpásovku na Alexe!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.