Vítězem Talentu se stal operní pěvec Jozef Pavlusík | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Vítězem Talentu se stal operní pěvec Jozef Pavlusík

Nedělní večer patřil v televizi show Česko Slovensko má talent. Letošní ročník se totiž dostal do svého finále a soutěžící, kteří prošli sítem vyřazovacích a semifinálových kol, předvedli to nejlepší ze svého umění.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ella08
26. 11. 2012 12:38

Kdybych reagovala na výroky paní Bílé okamžitě po její kritice na adresu Alexe dopadla by moje odezva hodně hrubě.Jako zpěvačka je špička,ale do poroty po jejím posledním vyjádření podle mě nepatří.Alex byl asi jediný ,který se nebál vyjádřit svoje přání nahlas.Možná si tím podřízl větěv a paní Bílá ji dolomila.Je sice hezké,že je silně emoční člověk,ale jako veřejně známá osoba by měla umět vážit slova.Možná by hlasování dopadlo stejně,ale ten výstup nebyla dobrá tečka za jinak dobrou soutěží.

gugga
27. 11. 2012 12:48

Osobne si myslim, ze vsichni porotci nebyli nestranni, ikdyz u Dejdara tam je ta nestrannost asi nejvetsi. Lucie Bila svym prohlasenim mozna ovlivnila par lidi, ale Jaro Slavik to cele ovlivnoval v zakulisi jeste vice. Neni preci mozne, aby podepsal smlouvu s ucastniky jeste behem souteze. Sice pak byli vyrazeni, ale to je prave tim, ze uz meli smlouvu, takze bylo nezadouci, aby postoupili dal. A to nemluvim o natalku na nektere postupujici, aby podepsali smlouvu, aby mohli jit do finale. Nekteri soutezici uz maji svoje agenty, a tento podpis byl vynucen natlakem bez jejich vedomi (popsano v jednom souvisejicim clanku zde).
Osobne si myslim, ze cilem bylo, aby vyhral slovak, kdyz to finale bylo v Blave. To byl mozna i jeden z duvodu, proc Bila rekla Alexovi, co rekla. Chtela ho zkompromitovat nebo dokonce zamaskovat zmanipulovani hlasovani. Taky je funny, ze loni bylo poradi cech, slovak, cech, slovak atd. a ted slovak, cech, slovak, cech atd.

evinka1111
26. 11. 2012 11:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
26. 11. 2012 11:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kimki
26. 11. 2012 04:52

Byli jste fantastičtí oba,i když jsem spíš vítězství viděla u Alexe.Přinesl něco,kdy všem padala spodní čelist... Snad nám Jozef nezpyšní. Bylo to vyrovnaný... kdoví,jak by to dopadlo,kdyby Lucka neudělala tu podpásovku na Alexe!

kimki
26. 11. 2012 04:48

Lucka mě hodně naštvala.Takovou podpásovku! Kdyby to ze sebe nevysypala,brala bych tuto soutěž za férovou,ale takto její ovlivnění hlasování mnoho lidí dovedlo k tomu,že dávala instrukce divákům.

gurke
26. 11. 2012 00:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.