Karel Gott po srážce s autem! Foto z nemocnice! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Karel Gott po srážce s autem! Foto z nemocnice!

Gott zahrál pacienta přesvědčivě.
Gott zahrál pacienta přesvědčivě. (Foto pro Aha! – Miloš Schmiedberger)

Vypadá to tak reálně, až by se zdálo, že se Karlu Gottovi (73) stalo opravdu něco vážného. Leží v nemocnici, na hlavě samá modřina a škrábance. Ale nelekejte se, takhle ho zřídili jen maskéři připravovaného seriálu (s pracovním názvem Městečko) na TV Prima. A v něm postavě elektrikáře Procházky, kterou Gott ztvárnil, opravdu půjde o život.

„Mistra srazilo auto,“ řekl exkluzivně pro Aha! člen štábu. Gottovi se v nemocnici největší péče se mu dostává od jeho manželky Ivany (36), která v seriálu hraje zdravotní sestřičku. Zdravotnice je také její původní profese.

Ještě větší překvapení pro diváky bude fakt, že se na pokoji Karel potká se svým letitým kamarádem hercem Jiřím Krampolem (74), který v seriálu hraje mrzutého pana Dědka. „Je to strašná legrace. Já ležím na nemocničním pokoji a furt buzeruju nemocniční personál, že chci pokoj sám pro sebe a najednou mi tam dovezou zmlácenýho Gotta, co tvrdí, že je ňákej elektrikář Procházka,“ smál se herec Jiří Krampol, který se se svým kamarádem při natáčení neuvěřitelně pobavil.


„Celý ten seriál má neuvěřitelné hlášky a fóry. Na těch nemocničních postelích do něj pořád hustím, že vypadá lépe než pravý Goťák,“ vyprávěl Krampol, který měl to štěstí, že ho ošetřovala Gottova manželka. Co tam dělá Ivanka? „Ona jako zdravotní sestřička zburcuje nemocnici, že tam leží Mistr a začnou se mu tam strašně podlejzat. Chtějí mu na náměstí dokonce postavit sochu. A já mu povídám, jestli by mi nenahrál svůj hlas na záznamník,“ dodal detaily z natáčení herec.


A jak se elektrikář Procházka vlastně do špitálu dostal? „Přejede ho starosta města (hraje ho Václav Vydra). K nehodě se dostaví i náčelník policie. Ale starosta ho strašně zkorumpuje,“ rozuzlil zápletku člen natáčecího štábu.

O dalším vývoji nového komického seriálu, který připravuje televize Prima, vás budeme průběžně informovat v našem deníku!

Svého Karla už Ivana jednou skutečně zachránila!

Ivaně Gottové (36) se zkušenosti z nemocnice během dvanáctiletého vztahu s Karlem Gottem (73) jednou pořádně hodily. To když zpěvák v den 64. narozenin v roce 2003 zkolaboval ve své vile na Bertramce a musela mu zavolat záchranku. Do jejího příjezdu se o Karla důkladně starala a držela ho při životě. Po příjezdu sanitky asistovala u toho, když lékaři zpěvákovi napíchli kapačku. Gotta pak převezli do Thomayerovy nemocnice, kde strávil jednu noc. Vyšetření tehdy ukázala, že Mistr prodělal drobnou cévní mozkovou příhodu.Přečtěte si
carisima
6. 7. 2015 • 11:11

Ta jeho čarodějnice Sahula , nezmýlí ano blond přeliv. Chyba, smůla, omyl. A seriály, to je úpadek stejně jako muzikály, žádná kvalitní podívaná, žádný přínos, jen něco jako dříve operetka určovaná spíše pro pobavení služebnictva.....

tang
27. 12. 2012 • 08:54

To bude zas dílo. :-\

henes
13. 11. 2012 • 14:11

Mistr a Bohdalka,pořád do kola. T.eplouši nemají o čem psát

street
25. 10. 2012 • 02:32

vypadlo: - a to talent - DELAT tyhle profese..?!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.