Zdeněk Pohlreich: Utíká s rodinou z Česka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zdeněk Pohlreich: Utíká s rodinou z Česka!

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich
Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (Aha)

Milovníci drsného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha (55), plačte! Poté, co dotočí pátou řadu populární televizní show Ano, šéfe!, totiž sbalí kufry a odjede s celou rodinou na delší čas do ciziny. Podle našich informací bude několik měsíců pobývat ve švýcarském městečku Romanshorn, kde vlastní restauraci TriBeCa. V televizi tak Zdeňka během následujícího roku zřejmě vůbec neuvidíme!

Přípravy na odjezd v domě Pohlreicha a jeho manželky Zdeňky (40) v Jílovišti u Prahy jsou prý v plném proudu. Do Švýcarska jedou podle informací Aha! všichni. Zdeněk už dokonce odhlásil nejmladšího pětiletého syna své ženy ze školky. „Jedeme až do května do zahraničí, proto ho odhlašuji,“ řekl Pohlreich podle jedné z maminek, která si ale nepřeje být jmenována.

„U nás v těchto dnech končí natáčení páté řady Ano, šéfe!. Ale o dalších časových plánech pana Pohlreicha nevíme. Musíte se zeptat jeho,“ řekl Aha! mluvčí Primy Václav Mazánek s tím, že jiný pořad s populárním šéfkuchařem v nejbližší době natáčet nebudou.


Zdeněk, který se obrnil mlčením a do uzávěrky toho vydání na náš dotaz neodpověděl, se chce ve švýcarském městečku Romanshorn u Bodamského jezera naplno věnovat své luxusní restauraci TriBeCa. Ta se nachází v prostorách místního zámečku, obsluhují v ní Češi a jen za svíčkovou tam v přepočtu zaplatíte 570 Kč.

Syn Pohlreichovy manželky bude do školky chodit právě tam.A co syn z prvního manželství Honza (12), který žije s maminkou Naděždou? Ten zůstává v Česku, ale za tátou, s nímž má velmi dobrý vztah, bude určitě jezdit. A nebo on za ním. Vzhledem k tomu, že Pohlreich v Česku šéfuje několika podnikům, bude muset domů občas na otočku přijet.Přečtěte si
cukrousekbeda
19. 10. 2012 • 20:49

A když se bude nudit,může zajet ke mě a Formanovi na mejdan

janouch62
19. 10. 2012 • 19:35

..bere dráhu do Švýcar a bude tam vařit hundblafy.V Hořesedlích už tu restauraci po jeho,,oživení,,zavřeli.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.