Nejkrásnější česká VIP prsa má Leichtová! Hanychová pohořela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Nejkrásnější česká VIP prsa má Leichtová! Hanychová pohořela!

Prsa Leichtové čtenáři obdivují, Agátu už viděl každý!
Prsa Leichtové čtenáři obdivují, Agátu už viděl každý! (koláž Ahaonline.cz)

Anketu o nejkrásnější prsa českého showbyznysu s přehledem ovládla herečka Kristýna Leichtová. Její vnady posbíraly více než polovinu všech hlasů!

Kristýna svá prsa ukázala v komedii Účastníci zájezdu a dle výsledků ankety to byl od režiséra Jiřího Vejdělka dobrý tah. Foto opalující se Leichtové zaujalo většinu čtenářů a její prsa získala v anketě neuvěřitelných 55% hlasů. 

Na druhé místo stačily vnady herečky Lucie Benešové. Příroda k ní byla štědrá, což jí zajistilo 16% hlasů. Bronzová pozice patří Evě Vejmělkové, která se odhalila ve Fontáně pro Zuzanu.

Podle výsledků ankety jsou v oblibě ženy, jejichž prsa neprošla plastickou operací. Silikonové krásky jako Gabriela Gavriely, či Hana Mašlíková naprosto pohořely. Překvapivě u čtenářů nebodovala ani nahá Agáta Hanychová, která se »vyprsila« krátce po porodu syna Kryšpína.

Celé pořadí ankety najdete v galerii!Autor:  onl

Přečtěte si
ivoadler
2. 10. 2012 • 13:58

až tak velký zájem není. Jsou lidi, např. já, kterým se hnusí. Ale.. Když se chci uživit v šoubyznysu, tak ty kozy ukázat musím. Ať jsou pravý nebo umělý.

lipno
2. 10. 2012 • 13:01

Přiznávám - jen z pravých, z umělé hmoty NE

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.