VIDEO Ivetu šu*ám já, ty si můžeš leda vyh*nit, řval Rychtář na Macuru! A Bartošová se schovala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

VIDEO Ivetu šu*ám já, ty si můžeš leda vyh*nit, řval Rychtář na Macuru! A Bartošová se schovala!

Hádka kvůli Bartošové měla daleko ke slušnosti.
Hádka kvůli Bartošové měla daleko ke slušnosti. (Koláž Ahaonline.cz)

Pane jo, to byla show! Uchazeč o ruku zpěvačky Ivety Bartošové (46) Zdeněk Macura (38) se rozhodl konfrontovat přítele zpěvačky Josefa Rychtáře (54)! Vyrazil za ním do jeho říčanské vily na schůzku »mezi čtyřma očima«!

I když čtyřma... Sám si na pomoc přivedl tlupu »pomocníků« v mafiánských stejnokrojích a samozřejmě neopomněl na místo sezvat štáby všech televizí a deníků. Ve slovní válce s Rychtářem ovšem tahal zjevně za kratší konec....

Jakmile Rychtář Macuru před svým říčanským domem spatřil, dostal záchvat smíchu a zprvu se zdálo, že s ním vůbec nebude mluvit. „Na tohle fakt nemám!“ popadal se za břicho.

Pak ale na plamennou slovní přestřelku s Macurou přistoupil a dával mu v ní nepokrytě najevo svou převahu. „Já šu*ám Ivetu, zatímco ty si můžeš leda ho**t pé*o! A to je tvůj jedinej problém, magore!“ vmetl Macurovi, až mu žíly na krku nabíhaly. A než Macura stačil pípnout, nakládal mu dál: „Přinesu ti nějaké Ivetiny fotky, kdyby sis ho nad nima chtěl vyho*it. Chceš?“

Ze »zamilovaného tetřeva« za brankou si utahoval vtipně i jadrně, nabízel mu i, že zavolá Bartošové a předá mu ji, aby si vyslechl něco i od ní... „Vždyť ty jsi normální magor! Ty provádíš stalking!“ osočil ho z nebezpečného pronásledování.

Aby se ho nadobro zbavil, zašel si do zahrady pro hadici a skupinku za plotem pokropil proudem vody! „Potřebuješ trochu zchladit!“ volal na bláznivého zpěvaččina nápadníka.

Podívejte se na drsné video ze setkání Macury a Rychtáře!

Video se připravuje ...Přečtěte si
pavucinka
28. 9. 2012 • 13:00

hned po revoluci se to válelo bez obalu na samoobsluhách. To bylo bez konkutence a kdekoliv ve světě nemožné. Tenhle pan Rychtář je primitiv a paranoik. Iveta není taková naívka akřhotinka jak se za mládá jevilam ale dokázala rozvrátit přinejmenším dvě manželství a jedečn vztah syna k matce. Opravdu smutné. Bourat je snadnější než sám vytvořit něco kvalitního.....

franckajagrova
17. 9. 2012 • 15:10

..na otázku z oficiálních stránek,kterou vymyslel někdo z Rychtářů : Kdo alespoň jednou v životě masturboval nad Ivetinou fotkou ? Všichni Rychtářovi tam odpověděli ano !

boball
16. 9. 2012 • 09:20

Jakej pak sex,větrníky jedli

rejpal3
15. 9. 2012 • 16:27

Kuš, ty brepto... To máš nějaké divné zkušenosti...

franckajagrova
15. 9. 2012 • 11:09

Souhlas,ale před těmi lety byl Pepa prý jiný ! Minimálně vypadal líp,ale buran byl asi skoro stejný !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.