Co týden dal... Vážný zdravotní stav herečky Ljuby Skořepové! Bezmocná skončila v LDN! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. června 2022

Svátek slaví Šárka, zítra Jaroslava

Co týden dal... Vážný zdravotní stav herečky Ljuby Skořepové! Bezmocná skončila v LDN!

Ljuba Skořepová prožívá v současné době nejhorší období svého života.
Ljuba Skořepová prožívá v současné době nejhorší období svého života. (Aha! – Dan Černovský, Marek Pátek, ara)

Vrátili jste se z dovolené a nevíte, co se tento týden dělo v malém rybníčku českého showbyznysu? Tak to jste na správné adrese! Právě zde se dočtete ty nejzásadnější věci, které se v uplynulých sedmi dnech mezi našimi celebritami udály! Pojďme na to!

Rodinka týdne: Vondráčková chce další dítě!

Malý Matyáš je na světě teprve přes půl roku, ale jeho rodiče Lucie Vondráčková (31) a Tomáš Plekanec (29) už pomýšlejí na to, že svou rodinu rozšíří. „Určitě bychom chtěli dvě děti,“ prohlásil hokejista. A proti není ani jeho manželka Lucie, která kvůli mateřství na čas přerušila i svou hudební kariéru a v nové životní roli se doslova vyžívá.

Svatba týdne: Kocurová se vdala!

Modelka a herečka Jitka Kocurová (33), která se národu nesmazatelně zapsala do paměti rolí Pamely v Účastnících zájezdu, do toho konečně praštila. V romantických kulisách zámku Telč si vzala podnikatele Tomáše Abrahama (42), s nímž má už dvouletého syna Tomáše.

Šok týdne: Basiková se chtěla zabít!

Život zpěvačky Báry Basikové (49) je ovlivněn špatným vztahem s její matkou, která zpěvačce od dětství srážela sebevědomí a zesměšňovala ji. „Byla jsem uzlíček neštěstí a pytel mindráků! Byla jsem brejlatá, šíleně jsem si kousala nehty,“ prozradila magazínu Ona Dnes. Tyto problémy se projevily v dospělosti. Vyrostla z ní labilní pesimistka s depresivními náladami. Po druhém rozvodu dokonce uvažovala o sebevraždě. „Kdybych neměla děti, už bych tady nebyla.“

Průšvih týdne: Munzarové hrozí pokuta 5 milionů!

Vážná nehoda na motorce, kterou v polovině června jen zázrakem přežila herečka Bára Munzarová (40), způsobila větší potíže, než se čekalo. Přeobsazení její hlavní role v připravovaném seriálu Obchoďák Terezou Kostkovou (36) totiž Primu vyjde na úctyhodných 5 milionů korun!

Přetočit se totiž musí 160 již hotových obrazů. Jen pro představu: za jeden natáčecí den, což je obvykle 12 hodin, se jich stihne natočit maximálně 10. Nad Munzarovou se proto vznáší hrozba toho, že kvůli přísné smlouvě bude muset škodu uhradit ze svého!

Smutek týdne: Skořepová skončila v LDN!

Bezmocná a vyčerpaná herečka Ljuba Skořepová (88), která je už tři týdny upoutána na nemocniční lůžko, stále nemá vyhráno. Po operaci tlustého střeva byla převezena do LDN motolské nemocnice. Její stav zůstává nadále vážný. „Nevypadá to s ní dobře. Jsou dny, kdy se vůbec necítí a nechce s nikým komunikovat,“ sdělili nám zaměstnanci LDN.

Dovolenkář týdne: Ledecký řádilve vlnách!

Čerstvý padesátník Janek Ledecký si už podeváté vyrazil na stejné místo užít dovolenou se svou rodinou, manželkou Zuzanou, synem Jonášem (18) a dcerou Ester (16). Celá famílie využila sportovních aktivit v Řecku, převážně mezi surfaři. Podívejte se, nepřipomíná Ledecký svým vypracovaným tělem slavného Mitche Buchannona? Svaly, ani gram tuku, a dokonce i nový účes!Přečtěte si
mondego
29. 7. 2012 • 17:56

..přeji hodně zdraví a brzké uzdravení

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.