VIP PROSTŘENO: Navrátil si dal »panáčka« na posilněnou! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

VIP PROSTŘENO: Navrátil si dal »panáčka« na posilněnou! +VIDEO

Oldřich Navrátil ve VIP Prostřenu
Oldřich Navrátil ve VIP Prostřenu (TV Prima)

Závěr kulinářského týdne obstaral herec Oldřich Navrátil. Hosty nalákal na tradiční českou kuchyni a před vařením se musel posilnit alkoholem.

Navrátil si v kuchyni počínal jako suverén, ale před kamerou odhalil tajemství svého klidu. „Aby nám to dobře šlo, tak si dám panáčka,“ přiznal svou slabost a dal si povzbuzující dávku alkoholu, která měla na jeho výkon dobrý vliv.

Při vaření si počínal zručně a přiznal, že v kuchyni tráví více času, než jeho žena, která má doma na starosti mužské práce.

Kachní paštiku připravil s brusinkami přesně tak, jak ji má Ivana Andrlová v oblibě. Svůj kuchařský um pak prokázal i vydatnou bramboračkou, která by dámám stačila i jako hlavní chod. To ale ještě nedošlo na hovězí na houbách s rýží.

Andrlová a Blanarovičová nešetřily chválou, jen Dolinová si vždy našla důvod ke kritice. Sama už nejspíš dobře věděla, že se dostala do silné konkurence a na výhru může zapomenout. Rýže se podle ní Oldřichovi nepovedla a palačinka byla příliš silná.

Jak se bude soutěžícím líbit exkurze ve sklárně? A kdo z VIP kuchařů pojede na exotickou dovolenou? Sledujte VIP Prostřeno na Primě!

Chcete být v obraze, co se děje v show Prostřeno!? Nebo jste nějaký z dílů nestihli? Všechny články najdete přehledně na: http://www.ahaonline.cz/prostreno

Video se připravuje ...Přečtěte si
ix.b
26. 7. 2012 • 21:26

Působil na mně jako hodně příjemnej a pohodovej chlap. Úplně si mně získal.

ix.b
26. 7. 2012 • 21:24

Klobouk dolů. Vypadal jako moc příjemnej hostitel, pohodovej, slušnej... a taky nápaditej. Opravdu palec nahoru. Překvapil mně

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.