Mami, tati, už jsme velcí! A Vary teď patří nám... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 8. srpna 2022

Svátek slaví Soběslav, zítra Roman

Mami, tati, už jsme velcí! A Vary teď patří nám...

Tomáš Topolánek (19), syn bývalého premiéra Mirka Topolánka - Tomášovi do Varů ukázal cestu jeho otec Mirek. Ten si za svého premiérování festival velmi oblíbil, bavit se tam jezdíval třeba s lobbistou Markem Dalíkem. Mladý Topolánek už letos do Varů dorazil bez svého otce, zato s přítelkyní. Neunikne mu jediná společenská akce a je vidět, že škola jeho otce se vyplatila, protože Tomáš se mezi smetánkou cítí jako ryba ve vodě.
Tomáš Topolánek (19), syn bývalého premiéra Mirka Topolánka - Tomášovi do Varů ukázal cestu jeho otec Mirek. Ten si za svého premiérování festival velmi oblíbil, bavit se tam jezdíval třeba s lobbistou Markem Dalíkem. Mladý Topolánek už letos do Varů dorazil bez svého otce, zato s přítelkyní. Neunikne mu jediná společenská akce a je vidět, že škola jeho otce se vyplatila, protože Tomáš se mezi smetánkou cítí jako ryba ve vodě. (Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Roman Souček, Zbyněk Pecák, Ladislav Křivan, Jan Tůma)

Na filmovém festivalu v Karlových Varech samozřejmě nemůže chybět zlatá česká mládež! Děti slavných dospěly do věku, kdy už do Varů nejezdí se svými rodiči, ale se svými partnery, které si pochopitelně náležitě hýčkají.

Na kolonádě je tak možné narazit na hrdě se promenujícího syna expremiéra Mirka Topolánka Tomáše (19) s krásnou přítelkyní Simonou. Ty na každém kroku doprovází dcera manžela modelky Andrey Verešové, oslnivá brunetka Valentina Volopichová (19).

A co by to bylo za festival, kdyby nedorazil syn prezidenta festivalu Jiřího Bartošky Janek (24) s přítelkyní. Jako každý rok nechybí ani první dáma Livia Klausová (68), které už tradičně dělá společnost mladší syn Jan (37) s manželkou.Přečtěte si
illis
5. 7. 2012 • 09:31

chlapa, tak to je totální propadák . Je pravda, že jméno jeho táty dveře otevírá, ale to je asi tak vše .

illis
5. 7. 2012 • 09:30

Manželka Bartošky v jednom účasu už několik desetiletí , to také není nic, co by stálo být na titulní straně. Možná, že nemá kreativního kadeřníka .

illis
5. 7. 2012 • 09:28

Jasně od táty drahé auto, kreditky, obleček, značkové brýle, to se to potom hraje na playboje . Jen nechápu, proč je takový hejsek předkládán národu jako VIP osoba . Kdyby přijel do Karlových Varů s báglem a se stanem pádil do stanového městečka, tak bych mu ten upřímný zájem o festival ještě věřila . Další z těch kteří jdou v závěsu za jménem svého rodiče .

mandat
4. 7. 2012 • 20:21

Vytahuji se, ale nechaji se financne podporovat od rodicu .

hillaarkaa
4. 7. 2012 • 08:45

Od košile té slečny To je tedy outfit A Francka v jutovém pytli zas mlčí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.