Nový dům Agáty Hanychové: Staví na tajném místě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Nový dům Agáty Hanychové: Staví na tajném místě!

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová (Aha! – David Kundrát, Petr Novotný)

Léto sice ještě ani nezačalo, ale modelka Agáta Hanychová (27) si zařídila vánoční dárek! A ne ledajaký. Sobě, svému skoro ročnímu synovi Kryšpínovi a snoubenci Miroslavu Dopitovi (28) staví nový dům! Definitivně tak udělala tečku za bydlením ve vile v Černém Volu u Prahy, kde se stalo několik neštěstí...

Agátu mateřství naprosto změnilo. Nyní je rodina na prvním místě a modelka pro ni chce co největší soukromí. „Stěhuju se kvůli anonymitě. Doteď za mnou domů neustále někdo jezdil. Všichni věděli, kde bydlím, a neměli jsme chvíli klid. Postavíme si tedy dům na utajeném místě,“ řekla Aha! Agáta s tím, že bude do Vánoc bydlet.

„Už mám pozemek i hotový projekt, jen musím vyběhat stavební povolení a může se začít stavět,“ prozradila Agáta.

„Půjde o dřevostavbu, která bude větší než současný dům a bude tam pokojíček pro Kryšpína, ložnice pro nás a pak obývací prostor s kuchyní,“ říká Agáta, která s místem pro dalšího potomka nepočítá.

„I když jsem z rodiny se spoustou dětí, Kryšpín je tak hyperaktivní, že se i moje máma diví, jak to zvládám,“ směje se Agáta.

Vilu hrůzy nemůže prodat! Cena: 7 900 000 korun!

Než začne Agáta stavět, musí prodat svůj stávající dům v Černém Volu. A to nebude vůbec lehké. Nejprve se tam totiž její podnájemník pokusil ubodat svou expřítelkyni, později někdo zabil sousedy a zapálil těla. Navíc jej poničili i vandalové.

I proto se zdá cena 7 900 000 Kč, za kterou jej inzeruje realitní kancelář, přemrštěná. Agáta nicméně nabízí 203 m2 obytné plochy, vinný sklípek, bazén se slanou vodou na zahradě anebo velkorysou terasu.

Agáta Hanychová - modelka, herečka, jejíž maminkou je Veronika Žilková - Agáta souhrnně jen na www.ahaonline.cz/agata-hanychova.Přečtěte si
illis
10. 6. 2012 • 12:23

stejně nezůstane dlouho tajným, jednak to ani utajit nejde, to by musela Agáta dům postavit v podzemí . Dům, který prodává je hrozný, vypadá divně hlavně zvenčí. Uvnitř také nic moc. Kupovat dům jenom proto, že v něm žila Hanychová, zase taková celebrita to není, aby mne zajímal její dům. Známá je proto, že je dcerou Žilkové . Cena přemrštěná, jinak nic víc .

winterfreshka
6. 6. 2012 • 21:57

Tak,tak,forman může doložit

j-a-n-a
6. 6. 2012 • 14:44

jéééé tak na evinku1111 jsem zapoměla . Tak když to bude číst,tak s tvým dodatkem to snáááád pochopí

p.r.d.e.l..hillarka
6. 6. 2012 • 10:57

no, jééén aby Taková evínka1111, by už napsala, že je to po sympatickej, mudrej Agatke a želala by jej vela šťastia v novom bývanie

j-a-n-a
6. 6. 2012 • 10:50

jasně,že chtěla,ale vím,že si to všichni domyslí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.