Ivana a Karel Gottovi: Pohádali se? Je doma dusno? Proč nešla na oslavu narozenin Petra Jandy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. července 2022

Svátek slaví Radomír, zítra Prokop

Ivana a Karel Gottovi: Pohádali se? Je doma dusno? Proč nešla na oslavu narozenin Petra Jandy?

Ivana se taky občas umí rozčílit.
Ivana se taky občas umí rozčílit. (TV Prima, Profimedia.cz)

Poprvé od oznámení problémů s hlasivkami, kvůli kterým teď nemůže zpívat, se objevil ve společnosti. Karel Gott (72) byl ale sám, bez manželky Ivany (36). Jak to, že s ním nedorazila na oslavu 70. narozenin rockera Petra Jandy?

Po dlouhé době to byla první významná společenská akce, na které se Ivana neobjevila po boku svého muže. Důvod? „Prý se pohádali!“ štěbetali si mezi sebou někteří z hostů.

Karel přišel na párty do luxusní restaurace Kobe na rozkvetlém Václavském náměstí mezi prvními. Alergie nealergie, kamarádovi se k narozeninám popřát sluší a patří. Jenže zatímco ostatní Jandovi přátelé přišli s partnerkami a manželkami, Karel působil bez Ivany opuštěně.

Proč nepřišla s ním? VIP zprávy ve středu večer nemoderovala a dcerky Charlottku (6) a Nellynku (3) mohla vzít s sebou, na párty totiž byla dcera Petra Jandy (2,5) Anežka, a tak si mohly holky hrát.

Štěbetání přítomných o tom, proč je Gott bez manželky, zesílilo poté, co z oslavy odešel, po hodině se k restauraci vrátil a sháněl taxi. Kde Karel celou tu dobu byl?

„U nás se žádná senzace neděje,“ napsala nám  Ivana Gottová.

Zpěvák Karel Gott, mnohonásobný slavík, pěvecká legenda - veškeré novinky o Karlu Gottovi si přečtěte na www.ahaonline.cz/karel-gott.Přečtěte si
mandat
7. 5. 2012 • 07:48

Mistr ma uz ponicene jmeno. Ivana mu dava zabrat. Stoji ho dost penez a to jeji moderovani, je katastrofa. Jak dlouho nas bude jeste trapit ten jeji priserny hlas a kukuc ????????

mandat
7. 5. 2012 • 07:44

Kdyby byl stastny, tak to bude na nem videt. Je strhany, unaveny a tech penez mu ubyva. Utraci za zenu i za deti. Chudak, nemuze si dovolit jit do penze. Musi porad makat.

mandat
7. 5. 2012 • 07:42

Presne tak, kouka jak uzovka. FUJ !!!!!!!!!!!!!!!

mandat
7. 5. 2012 • 07:41

Co cekal ? Ze ho uhnala z lasky ????????????? Kdyby prodaval v samoobsluze,tak se na nej ani nepodiva. Ta lovila vzdycky mezi znamymi.Gott se chytil chudak.....

mandat
7. 5. 2012 • 07:39

Bobina, nejsi ty Gottova ????????????

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.