Smlouva Mareše s Hušákem za 4,8 milionu Kč: Předražená a k ničemu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Smlouva Mareše s Hušákem za 4,8 milionu Kč: Předražená a k ničemu!

Mareš a Hušák na tiskové konferenci, kde odtajnili svou spolupráci.
Mareš a Hušák na tiskové konferenci, kde odtajnili svou spolupráci. (Aha! – D. Kundrát, K. Kopáč)

Pamatujete si reklamu moderátora Leoše Mareše (36), kterou před časem natočil pro loterijní firmu Sazka? Ne? Nejste sami! Jenže Mareš za tenhle »výkřik do tmy« dostal téměř 5 milionů korun. Píše se to ve zprávě advokáta a šéfa Českého svazu tělesné výchovy Miroslava Jansty o hospodaření Sazky pod taktovkou bývalého generálního ředitele Aleše Hušáka (54).

Před dvěma lety podepsal Mareš se Sazkou smlouvu o marketingové spolupráci s odměnou ve výši jednoho milionu korun za měsíc. Mělo jít nejen o natočení reklamy, ale i o propagaci na každém kroku, v televizi i rádiu. Nakonec od firmy, která byla kvůli rozhazovačnému Aleši Hušákovi v té době v úpadku a neměla ani na výhry, dostal celkem 4,8 milionu korun. Píše se to v Janstově zprávě, kterou má Aha! k dispozici.

Kamarádi Hušák a Mareš spolu navíc letěli do amerického ráje hazardu. „Leoš Mareš byl na přelomu února a března 2010 i osobním hostem Hušáka v Las Vegas, kdy vedle nákladů na pohoštění byly nemalé prostředky (firmy – pozn. red.) vynaloženy i na pronájmy letadla a helikoptéry,“ tvrdí Jansta.

Sám moderátor ale nesouhlasí. „To vůbec není pravda, jen jsme se tam potkali. Výlet jsem si hradil z vlastního, byl jsem tam se svým tátou a s nějakými kolegy,“ řekl Aha!.

Jansta nyní Hušáka žaluje za špatné hospodaření v čele Sazky, a to o téměř miliardu korun. Zřejmě i o kampaň s Marešem se tak brzy začnou zajímat právníci. Podle Jansty totiž byla spolupráce s celebritou nejen předražená, ale i naprosto zbytečná. Uvádí dokonce, že Mareš sázkaře rozčiloval a reklamy na ně navíc působily nevhodně.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.