Agáta Hanychová po setkání s mámou: Zrušila svatbu! Kvůli nevěře? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. srpna 2022

Svátek slaví Alan, zítra Hana

Agáta Hanychová po setkání s mámou: Zrušila svatbu! Kvůli nevěře?

Agáta ve středu večer slavila se svým partnerem Mirkem Dopitou, jako by se odpoledne vůbec nic nestalo a on se jí nesnažil zahnout.
Agáta ve středu večer slavila se svým partnerem Mirkem Dopitou, jako by se odpoledne vůbec nic nestalo a on se jí nesnažil zahnout. (Aha! – Martin Hykl)

Události posledních dnů pěkně otřásly rodinou Agáty Hanychové (26). Její nastávající manžel byl přichycen, jak zřejmě s vidinou sexu přichází na schůzku s dívkou ze seznamky, následně z ní ale po odhalení novináři upaluje, seč mu síly stačí!

Agáta svého milovaného Mirka Dopitu (28) brání a věří mu. Jenže po včerejším obědě s mámou Veronikou Žilkovou (50) došlo k zásadnímu rozhodnutí. Ruší se svatba! Ta byla naplánovaná už na tuto sobotu 28. dubna.

„Mělo to být v den mých narozenin. Ale Mirek má nějaký program ve Vídni, takže jsme to museli zrušit,“ vyhrkla ze sebe Agáta, která má tendenci svému příteli a otci osmiměsíčního Kryšpína bezmezně věřit. Ani na moment prý nepřipustila, že by mu sbalila věci a vyhodila mu kufry na chodník.

Paní Veronika Žilková je ale zřejmě opatrnější. „Je to mámy miláček,“ tvrdila ještě ráno Agáta.

Po poledni, kdy Žilková za oběma dorazila domů, to už však vypadalo, že došlo na ostrou výměnu názorů. Rodinka se vydala na oběd, měla to být idylka. Jenže záletník Mirek oběd opustil dřív než Agáta a její máma. Co se dělo za zdmi restaurace, si lze jenom domýšlet!

„Je to celé vykonstruované. Někdo se nám snaží ublížit, je spousta lidí, kteří mě chtějí zničit,“ řekla deníku Aha! Agáta, která se tak z role rebelky dostala do role vzorné matky a drápky začal vystrkovat její přítel.

Ten také pro svou lásku ve středu připravil velmi nečekané překvapení. Aby vše vyžehlil, nachystal velký narozeninový mejdan. „Bylo mi řečeno, že mám kvůli nějakému pořadu přijít na kamerové zkoušky do baru v centru Prahy. Když jsem tam dorazila, čekali tam mí nejbližší včetně Mirka a mých sourozenců. Chyběla jen máma, která musela kvůli Kordulce zůstat doma. Martin (Stropnický – manžel Žilkové) je v Brně, takže ji neměl kdo hlídat,“ popsala nám středeční oslavu Agáta, která od svého přítele dostala dort ve tvaru luxusní kabelky Louis Vuitton.

„Nejhezčí dárek mi ale dal můj syn, který se v úterý poprvé vyčůral do nočníku,“ pochlubila se modelka.

Agáta Hanychová - modelka, herečka, jejíž maminkou je Veronika Žilková - Agáta souhrnně jen na www.ahaonline.cz/agata-hanychova.Přečtěte si
lukreciaborgia
28. 4. 2012 • 21:24

Vždyť ta chuděra nic neumi,ničím není,krásy také dvakrát nepobrala,roky přibývají,proboha co by z ní někdo měl?Vždyť žije jenom z drbů!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.