Aňa Geislerová: Opustila rodinu! Každou noc odjíždí za milencem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Aňa Geislerová: Opustila rodinu! Každou noc odjíždí za milencem!

Každé ráno okolo sedmé hodiny se Aňa vrací od milence domů, aby vyzvedla své děti. Během půlhodiny pak odjíždějí do školy a školky.
Každé ráno okolo sedmé hodiny se Aňa vrací od milence domů, aby vyzvedla své děti. Během půlhodiny pak odjíždějí do školy a školky. (Aha! – Martin Hykl, David Kundrát, Marek Pátek)

A je to venku! Herečka Aňa Geislerová (36) si našla milence! Už několik týdnů nežije se svou rodinou. Noci tráví se svým bohatým nápadníkem Martinem Shenarem (48). Brzy ráno se pak vrací domů za svými dětmi Brunem Fideliem (8) a Stellou (4), které žijí s tatínkem Zdeňkem Janáčkem (34) v malém domečku v Praze na Smíchově. Oblíbená zrzka se ani nesnažila zapírat, že se její manželství chýlí ke konci...

Kdo by to byl čekal, že Aňa udělá přesně totéž, za co před rokem tvrdě zpražila svou nejlepší kamarádku Tatianu Vilhelmovou (33) – odešla od manžela a svých dvou dětí!

Rozdíl je jen v tom, že Geislerová si nenašla zajíčka (viz Vojta Dyk), ale opravdového boháče, který má za sebou jeden nepodařený vztah a také vychovává dítě. S ním teď tráví herečka vášnivé noci a domů se vrací nad ránem luxusním Range Roverem s rakouskou espézetkou. Před dětmi zřejmě dál s manželem hrají dokonalou rodinu...

„Já osobně necítím potřebu cokoli komentovat,“ řekla deníku Aha! Geislerová. A o mnoho sdílnější nebyla ani její tisková mluvčí Pavlína Fechterová. „Manželé k této věci nebudou vydávat žádné oficiální stanovisko. Mohu jen říct, že touto zprávou není opravdu nikdo ze zúčastněných zaskočen,“ uvedla Fechterová.

Mezi řádky tedy lze vyčíst, že Janáček o nevěrách své ženy moc dobře ví a tiše je toleruje. Aňa se zase snaží být dokonalou matkou a o své ratolesti pečuje nejen v týdnu, ale i o víkendu, kdy si s dětmi užívali spokojeného volna na chalupě.

Dvojí život však stojí herečku spoustu úsilí. Vstává se slepicemi, aby se nepozorovaně vplížila do domu, dokud ještě děti spí. A u snídaně pak musí předstírat, že je vše v pořádku...

Jenže není! V jejím životě je nový muž Martin Shenar, se kterým jsme ji už před měsícem nachytali na oslavě Jiřího Bartošky. Tehdy ještě popírala, že by byli milenci, nyní už však nemělo smysl cokoli vymýšlet a lhát...

Kdo je Martin Shenar?

Podnikatel, který v Česku řadu let vydával hned několik společenských časopisů. Když vydavatelství prodal, přesedlal na energetiku a stal se jedním z vítězů tzv. solárního boomu v Česku. Podniká rovněž v realitách.

Zoufalý manžel Geislerové: Ani bílá hříva nezabrala...

Zoufalý manžel Zdeněk Janáček se marně pokouší získat svou ženu Aňu Geislerovou zpět. Bohužel nezabrala ani bílá hříva, kterou šokoval spíše okolí než samotnou manželku. Ta ho před třemi týdny na akci Magnesia Litera, kde spolu byli naposledy viděni, využila jen jako poslíčka a nosiče šatů!

„Celou dobu tam postával s Marthou Issovou, jako by ti dva k sobě už dávno nepatřili,“ řekl nám člověk, který s nimi strávil celý přenos v zákulisí. »Bílohřívák« zřejmě nebude tak úplně hereččin typ. Když si Zdeňka brala, vlasy měl jako havran a milenec je taky tmavovlasý…Přečtěte si
lepabrena
15. 5. 2012 • 12:49

Mě by spíš zajímalo a nikdy jsem se nedozvěděla, kde skončilo její dítě, které čekala před mnoha lety s režizérem Renčem?

ivoadler
28. 4. 2012 • 10:39

Nedělám si iluze, nepatřím do její váhové kategorie.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.