Hana Maciuchová: Tajný vzkaz na hrobě Jiřího Adamíry! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Hana Maciuchová: Tajný vzkaz na hrobě Jiřího Adamíry!

Hana Maciuchová je hvězdou seriálu Ulice.
Hana Maciuchová je hvězdou seriálu Ulice. (Aha! – Marek Pátek)

Životní partner Hany Maciuchové (66) Jiří Adamíra (†67), kterého zabila zákeřná rakovina páteře, by včera oslavil 86. narozeniny. A protože slavná herečka musela celé pondělí natáčet další díly seriálu Ulice, zašla za milovaným mužem na hřbitov v Praze na Vyšehradě už v neděli. Ze svíček vytvarovala srdce, které hořelo stejně jako to její pro Adamíru.

Maciuchová se se ztrátou milovaného partnera nikdy nevyrovnala.Herečka se netají tím, že Adamíru i devatenáct let od jeho smrti stále miluje. „Miluji tě dnes, miluji tě zítra, miluji tě pozítří,“ vzkázala před časem v jednom z dokumentů své lásce Maciuchová.

Jeho narozeniny si proto nemohla nechat ujít. „Jiří Adamíra byl celý můj svět,“ svěřila se už dříve herečka, která včera celý den natáčela v hostivařských ateliérech nekonečný seriál Ulice.

Proto se na hřbitov vypravila už v neděli odpoledne. „Je to šílené, vůbec o tom nemůžu mluvit. Ještě pořád,“ nedokáže Maciuchová při vzpomínce na Jiřího Adamíru čelit slzám. Ani dnes, takovou dobu po jeho smrti.

„Když Jiří zemřel, zkolabovala jsem, přestala jsem spát, ochořela jsem. Ale hlavně, vůbec nic mi nepomáhalo,“ přiznala nedávno v televizním dokumentu Maciuchová, která mu na znamení své neutuchající lásky vyskládala svíčky do tvaru srdce.Přečtěte si
verona010
6. 4. 2012 • 10:13

Paní Hana je afektovaná. Vůbec jí netrápí jak se cítila manželka pana Adamíry když jí ho odvedla a hlavně vzala synovy tátu, To je hanba.

mondego
5. 4. 2012 • 10:59

A právě proto, ty nás tady oblažuješ každý den, protože bys to bez bulváru ani nevydržel ty sám seš ta největší lůza !!!

p.r.d.e.l..hillarka
5. 4. 2012 • 10:02

..jo a ty si mu taky podržela??

tunka
4. 4. 2012 • 21:09

hilarko, oni tě zase z toho blázince vyhodili? Ani se nedivím, že takovou blbku nechtějí ani tam Blbost prý strašně bolí, je mi tě líto, že tak musíš trpět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.