Pohřeb Whitney Houston: Show místo tryzny! Exmanžela vyvedli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Pohřeb Whitney Houston: Show místo tryzny! Exmanžela vyvedli!

švagrová zpěvačky, Patricia Houston
švagrová zpěvačky, Patricia Houston (U stream)

Včera v 18.00 našeho času se asi 1500 vyvolených naposledy rozloučilo s americkou zpěvačkou Whitney Houston (†48). Ta byla před týdnem nalezena mrtvá ve svém apartmánu v Los Angeles. V pondělí nechala rodina převézt její tělo do rodného Newarku, kde se odehrál obřad, který mnohem více než tryznu připomínal veselou show!

Jak pro koho tedy… Smutný konec měl pohřeb zejména pro exmanžela zesnulé zpěvačky Bobbyho Browna (44). Ten sice navzdory očekávání dostal pozvánku, z kostela byl ovšem vykázán! Jeho účast si nepřála rodina Whitney v čele s její matkou Cissy (78) a dcerou Bobbi Kristinou (18).

Na Whitney během obřadu v slzách vzpomínali blízcí přátelé ze světa showbyznysu – hudebník Stevie Wonder (61), zpěvačka Alicia Keys (30) a samozřejmě i filmový ochránce Kevin Costner (57)!

Ten opěvoval její výjimečnost: „Navzdory úspěchu pochybovala, jestli je dost dobrá. Ty jsi nebyla dost dobrá, byla jsi úžasná. Moji roli osobního strážce mohl hrát kdokoliv, ale roli Rachel Marron jsi mohla hrát jen ty.“

Herečka Jennifer Hudson: Chce na smrti parazitovat!

Během předávání hudebních cen Grammy zazpívala americká herečka Jennifer Hudson (30) píseň I Will Always Love You z filmu Osobní strážce, která Whitney vystřelila na vrchol. Teď navíc začala s režiséry plánovat remake slavného filmu, kde by byla obsazena do hlavní role. Dá se to ještě považovat za čest památce zesnulé umělkyně, nebo se ji prachsprostě pokouší nahradit?

Televize CNN: Byla to vražda?!

Vyšetřovatelé v případě náhlé smrti Whitney Houston vyloučili cizí zavinění. Přesto se vynořily první spekulace o tom, že se zpěvačka léky nepředávkovala sama! Reportérka televize CNN dokonce vyslovila hypotézu, že popovou divu někdo zavraždil! Nadměrnou dávku jí prý někdo mohl podstrčit.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.