Proč Whitney propadla drogám? Byla lesba a musela to tajit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Proč Whitney propadla drogám? Byla lesba a musela to tajit!

Britský aktivista za práva gayů Peter Tatchell
Britský aktivista za práva gayů Peter Tatchell (Profimedia.cz, ara)

Příběh nešťastné Whitney Houston (†48), která v neděli zemřela ve vaně hotelového pokoje v Beverly Hills, dostal nový rozměr. Britský aktivista za práva gayů Peter Tatchell (60) tvrdí, že zná odpověď na otázku, proč zpěvačka propadla drogám a alkoholu.

Tatchell přišel s vysvětlením, jež většině fanoušků Whitney vyrazilo dech. Za náklonnost k omamným látkám prý může vášeň k ženám, kterou zpěvačka po celou dobu musela kvůli kariéře úzkostlivě tajit!

„Je důležité konečně zmínit pravdu. Whitney byla lesba a manželství s Bobbym Brownem bylo jen kamufláží,“ tvrdí Tatchell, podle něhož zpěvačka udržovala milostný poměr se svou asistentkou Robyn Crawford.

„Nejšťastnější byla Whitney v 80. letech, kdy se mohla stýkat se svou partnerkou. Do manželství ji natlačili. To byla tragédie, která vyvolala její strmý pád.“

Jeho tvrzení nepřímo podporuje i vzpomínka údajné milenky, již otiskl U. S. magazine a která spíš připomíná zamilovanou pohlednici k Valentýnu. „Poprvé jsem Whitney potkala v šestnácti. Měla broskovou tvář a nevypadala jako někdo z New Jersey. Nemohu uvěřit, že už ji nikdy neobejmu,“ dojímá se Crawford, která podle knihy bývalého zpěvaččina bodyguarda měla Whitney mlátit, kdykoliv ji načapala při flirtování s muži. Z její svatby byla pak doslova nepříčetná.

Že bylo manželství jen zástěrkou, několikrát naznačil i exmanžel Brown, jenž ve své biografii o Whitney tvrdí, že byla jiná a že manželství bylo od počátku odsouzeno k zániku.

Ostatně i bývalá švagrová potvrdila, že Whitney randila s ženami. Dalším překvapením je náhlé »zjevení« nemanželského syna Nicholase Gordona (21), kterého zpěvačka adoptovala a jehož vychovávala stejně jako dceru Bobbi Kristinu (18).

Rvačka o pokoj smrti

Turisté, nebo hyeny? Stěží lze pochopit ohromný zájem o pokoj číslo 434 v hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills, v němž v sobotu našla smrt americká zpěvačka Whitney Houston. Uplynulo jen pár dnů od jejího tragického skonu ve vaně a pokoj je opět obsazený!

Hoteliéři si mohou mnout ruce, denně jsou zahrnováni žádostmi o jeho zamluvení. Lovce senzací neodradí ani poměrně vysoká cena, v přepočtu 7125 Kč za noc. I tak je ale nyní obsazený na několik měsíců dopředu. A v současnosti již rezervovat na konkrétní termín nelze.

Dolly Parton: Ona teď zbohatne!

Z předčasné smrti Whitney bude mít nečekaný zisk country hvězda Dolly Parton (66), autorka hitu I Will Always Love You. Píseň vznikla v roce 1973, ale divákům se vryla do paměti až coby titulní song filmu Osobní strážce z roku 1992 v intepretaci Whitney Houston. Peníze ovšem připluly Dolly.

„Koupila jsem si tehdy spoustu laciných paruk,“ žertovala Parton před měsícem v rozhovoru. A podobný úspěch písně lze předpokládat i nyní.Přečtěte si
winterfreshka
18. 2. 2012 • 10:26

Vlezla???!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.