Hubnutí slavných: Ovocná dieta podle Báry Nesvadbové… Maximálně dostane průjem, tvrdí Havlíček! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. června 2023

Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor

Hubnutí slavných: Ovocná dieta podle Báry Nesvadbové… Maximálně dostane průjem, tvrdí Havlíček!

Barbara Nesvadbová hubne díky ovoci
Barbara Nesvadbová hubne díky ovoci (Aha! – Marek Pátek, David Kundrát, Martin Hykl, Karel Kopáč, archiv TV Prima)

Spisovatelka Bára Nesvadbová (36) tvrdí, že hubne díky ovoci. Výživovému poradci Petru Havlíčkovi je to k smíchu…

Nesvadbová veškerý příjem potravin omezila na ovoce . „Jednotlivé druhy můžete libovolně kombinovat, například kiwi a hrozny, ananas a banán,,, Ten, kdo dietu drží, každý den pije směs ovocných šťáv, enzymů a minerálů. Snižuje se tak chuť k jídlu, ale vyrovnává se hladina cukru v krvi a čistí se trávící trakt,“ řekla Bára o své zkušenosti magazínu Aha+TV.

Enzymovou dietu si občas může zpestřit i masem. Sáhnout ovšem musí po jehněčím, či humrovi. Naopak na brambory, chléb a celozrnné potraviny může Nesvadbová zapomenout.

Výživový poradce Petr Havlíček z pořadu Jste to, co jíte ale její snahu nepodporuje. Enzymy se totiž rozpouštějí v žaludku a je nutné užívat je v tabletách, aby se dostaly až do tenkého střeva. „Pokud budete jíst jen kiwi a ananas, budete mít maximálně hlad a přijmete mnoho cukru. Zhubnout trochu můžete, nejspíš totiž dostanete průjem,“ řekl o dietě Báry Nesvadbové Havlíček.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.