Hubnutí slavných: Krabičkovou dietu doporučuje Michal David, Basiková i Kolář! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 31. března 2023

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

Hubnutí slavných: Krabičkovou dietu doporučuje Michal David, Basiková i Kolář!

Michal David úspěšně hubne!
Michal David úspěšně hubne! (Aha! – Martin Přibyl, Karel Kopáč)

Denně vám kurýr přiveze pět nutričně vyvážených porcí čerstvě připravených jídel přímo na stůl. Tak to je abc dieta, lidově nazývaná krabičková dieta, kterou vyzkoušel např. zpěvák Michal David (51). A povedlo se – zhubl přes 10 kilo.

„Nikdy jsem se necítil tak dobře jako teď. V padesáti se člověku v posilovně shazuje hodně těžko. Tato forma mi vyhovuje. Nemusím se dřít na posilovacích strojích, což mě nebaví,“ řekl  Michal David magazínu Aha+TV.

To zpěvačka Bára Batiková (48) přidala ke krabičkové dietě i posilovnu a shodila 11 kilo. Nějaká ale během roku nabrala zpět! „Doporučuji krabičky, člověk se nemusí o nic starat, kontrolovat hodnoty na potravinách ani obíhat spoustu krámů, aby sehnal čerstvé maso a ryby. Na jídelníčku navíc máme tak různorodá a výborná jídla, která by člověk doma ani sám nedokázal připravit. Mnohdy jsou srovnatelná s luxusními restauracemi,“ popsala nám Bára, kterou dietní taška přišla každý den na 350 korun. „To člověk utratí i za normální jídlo,“ dodala.

»Krabičky« vyzkoušel i zpěvák Petr Kolář (44), který se díky pravidelnému přídělu potravin naučil žít zdravě. „Nešlo mi tak ani o dietu, ale o přísun zdravých potravin. Jsem na krabičkách závislý přes dva roky. Jí to celá naše rodina, dokonce i děti,“ prozradil nám zpěvák.„Nevím, kolik kil jsem shodil. Vím jen, že ztrácím na objemu. Centimetry v pase i v jiných partiích ubývají,“ dodal Petr.Přečtěte si
jity
16. 1. 2012 • 10:20

to asi bude také v tom započtena služba a dovážka a ne jen za jídlo.

perla99
11. 1. 2012 • 12:39

Obézní David doporučuje dietu? Dobrý vtip.

joudajoudovy
10. 1. 2012 • 09:14

krabickova dieta muze byt prima, bohuzel je hodne draha a tak si ji mohou dovolit pouze vipiny a kdyz jsou line si jidlo pripravit do krabicek, pak musi platit. Otazkou je, zda neco plati a neni to pouze o reklame. ty papej, propaguj a my zaplatime nebo ti dame 50%slevu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.