Petr Urban nakreslil první slušnou knížku a křtil ji sirupem! Pivrnec bez piva! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 30. listopadu 2022

Svátek slaví Ondřej, zítra Iva

Petr Urban nakreslil první slušnou knížku a křtil ji sirupem! Pivrnec bez piva!

Sešlost zleva: Urbanova manželka Inka a dcera Markéta. Nahoře Petr Urban s vnučkou Melou. Anděl Pavel Nový s Daníkem od Luďka Zelenky a Zelenka se Samíkem a Ellinkou.
Sešlost zleva: Urbanova manželka Inka a dcera Markéta. Nahoře Petr Urban s vnučkou Melou. Anděl Pavel Nový s Daníkem od Luďka Zelenky a Zelenka se Samíkem a Ellinkou. (Aha! – Mária Rušinová)

Poprvé v kariéře nakreslil slušnou knížku. Nechlastá se tam, nemluví sprostě, Pivrnec si dal jednou pohov. Sáňkař a kreslíř Petr Urban (51) křtil v liberecké zoo Pohádky o Pořádníčkovi.

Při každém křtu se musí pít pivo, jinak to u Pivrncových vtipů nejde. Jenže tentokrát bylo všechno jinak.

„Pořádníček poslal lesní směs, křtilo se sirupem. Protože je to knížka pro děti, jsme střízliví. Pro jednou se to dá vydržet,“ šklebil se Urban.

„Já jsem expert i na děti, proto mě Petr pozval,“ hlásil bývalý fotbalista a dnes populární televizní komentátor Luděk Zelenka, který dělal dozor.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.