»Sporťák« Robert Záruba: Sbalil Fridrichovou z ČT! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 8. srpna 2022

Svátek slaví Soběslav, zítra Roman

»Sporťák« Robert Záruba: Sbalil Fridrichovou z ČT!

Robert Záruba randí s jednou z nejlepších kamarádek své exmanželky Světlany Norou Fridrichovou.
Robert Záruba randí s jednou z nejlepších kamarádek své exmanželky Světlany Norou Fridrichovou. (Mediafax)

Bravo, hokejový komentátor ČT Robert Záruba (44) se po rozvodu s manželkou Světlanou (38) opět zamiloval! Podle informací Aha! začal randit s kolegyní z televize Norou Fridrichovou (34), moderátorkou publicistického pořadu 168 hodin. Spolu se objevili už i na veřejnosti – ruku v ruce dorazili na koncert v pražském Rudolfi nu!

Že se Záruba dal dohromady s Fridrichovou, patří v kuloárech Kavčích hor, sídle České televize, k všeobecně známé informaci. „Nakolik se jedná už o vážný vztah, je otázkou. Že se ti dva ale vídají a tráví spolu volný čas, je veřejným tajemstvím.

A vlastně to ani není tajemství, spíše nemají důvod se s tím někomu svěřovat,“ potvrdil Aha! zdroj z televize. Všeříkající je nicméně i fakt, že se Robert s Norou společně zúčastnili zahájení Mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha. Robert okolo Nory přímo tančil a za oba jako galantní partner předkládal i vstupenky.

„Jestli mi chcete něco kvůli práci, tak o.k., ale co se týká mého soukromí, tak na to vám odpovídat nebudu,“ včera nepotvrdil ani nevyvrátil vztah Robert Záruba. Od strhujícího vystoupení v taneční soutěži StarDance Zárubu kromě hokejových fanoušků bedlivě sledují i ženy. A fandí mu, aby se znovu zamiloval...

Jak to mají...

Jak Záruba, tak Fridrichová za sebou mají poměrně čerstvé rozvody. Záruba se s moderátorkou Světlanou (mají syna Viktora) rozvedl v roce 2007, dlouho se ale k sobě ještě vraceli. Fridrichová se rozvedla se současným šéfem zpravodajství ČT Milanem Fridrichem také v roce 2007.

Pikantní je, že je jednou z nejlepších kamarádek právě Světlany. Tedy ještě nedávno byla... „Pokud do pětatřiceti zvládnu jedno dítě, tak budu pašák,“ prohlásila loni v březnu Nora v magazínu OnaDnes. Hezký závazek... Co na to Robert?Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.