Alena Šeredová: Tajemství místa obřadu i jejích svatebních šatů | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 29. listopadu 2022

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Alena Šeredová: Tajemství místa obřadu i jejích svatebních šatů

Alena a Gigi už jsou v Praze...
Alena a Gigi už jsou v Praze... (Foto Aha! – David Kundrát)

Z modelky Aleny Šeredové (33) se už dnes stane paní Buffonová. Se svatebními šaty dělá stejné drahoty jako před časem Kate Middleton. A Prý dokonce na poslední chvíli změnila místo svatby!

Jaká bude Alena nevěsta? To by měl jako první zjistit italský fotbalový hrdina Gigi Buffon, s nímž má Šeredová už dvě děti. Zvolí konzervativní model nebo nechá v odvážných šatech vyniknout své tělesné přednosti?

Bude se Alena vdávat v šatech módní značky Alexander McQueen stejně jako Kate Middleton, nebo se inspirovala Nicole Vaidišovou, pro níž svatební róbu navrha Vera Wang?

A není to jediný otazník svatby. Tím je i místo, kde dnes pár stvrdí svou lásku. Přestože se psalo o tom, že svatba je v Katedrále sv. Víta, podle tvrzení deníku Blesk pár změnil plány kvůli stávce odborářů a své ANO si řeknou v bazilice sv. Petra a Pavla na pražském Vyšehradě nikoliv v 18hodin, ale už v 16hodin. V jaké svatební róbě se tam Šeredová v tuto hodinu objeví?

Pod svatebními šaty pro Kate chtěl být podepsaný snad každý významný návrhář. Šeredová by zajisté modely, které novopečená vévodkyně z Cambridge odmítla, nepohrdla. V jakých šatech by se jako nevěsta vyjímala nejvíce? Vyberte jí je v galerii!

Pokud jsou nejkrásnější svatební šaty ty vaše, přihlaste se do soutěže o Svatební fotku roku!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.