Ladislav Frej: Kvůli nemoci skončil v Kriminálce Anděl | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Ladislav Frej: Kvůli nemoci skončil v Kriminálce Anděl

Ladislav Frej jako patolog Benkovský
Ladislav Frej jako patolog Benkovský (TV Nova)

Nemoc Ladislavu Frejovi (69) dočasně znemožnila další účinkování v seriálu Kriminálka Anděl. Kvůli jeho zdravotním problémům musel být dokonce přepisován scénář.

Jak si scenáristé poradí ve chvíli, když herec zkolabuje? Nechají onemocnět i jeho seriálovou postavu. Ladislav Frej se proto v Kriminálce Anděl nějaký čas neobjeví a jeho práci patologa zastane nově povolaný herec Martin Hoffman (33). Zda se jedná o důstojnou náhradu, můžete posoudit dnes večer na Nově.

„Dialogy jsme přepisovali na poslední chvíli. Domluvili jsme se s Ladislavem, že po dobu nemoci bude nemocná i jeho postava,“ řekl o změnách v krimi seriálu dramaturg Tomáš Fořtek.

Frej ale není jediným hercem, který z Kriminálky Anděl dočasně zmizí. Z natáčení si už odskočil i Martin Stropnický, který dal přednost povinnostem v divadle. Jeho absence scenáristy dohnala k dalšímu »originálnímu« řešení – šéfa vyšetřovacího týmu nechali postřelit a dočasně jej odklidili do nemocnice.Přečtěte si
zahorak1
25. 4. 2011 • 11:34

Lacko frejovie hral v Nemocnici... mladého Sovu. Najhoršie "zahraná" postava. Neveril som jej!! A tá intonácia hlasu!! Určite bol Lacko v "časoch komunizmu" komunista "ako bejk" a úlohu dostal !za odmenu"!! Mimochodom - z úryvkov - sa mi zdal lepší aj Karel Hoeger, ako komunistov-lízač Lacko Chudík!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.