Marešová, Gottová a Lenertová: Bez chlapů na horách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Marešová, Gottová a Lenertová: Bez chlapů na horách!

Monika Marešová a Nicol Lenertová
Monika Marešová a Nicol Lenertová (Aha! – Martin Hykl)

V »českém Aspenu«, jak se Špindlerovu Mlýnu přezdívá, to momentálně vypadá jak ve filmu S tebou mě baví svět. Jen naruby...

Nevyrazili sem tři chlapi na pánskou jízdu, ale přijely tři slavné maminky se svými ratolestmi. Monika Marešová (35), Ivana Gottová (35) a Nicol Lenertová (35) nechaly své partnery doma, vzaly děti a vyrazily se nadýchat čerstvého horského vzdoušku!

Ubytovaly se v pětihvězdičkovém hotelu Savoy, kde se mohou nechat hýčkat v luxusním wellness centru. Krásky ale daly přednost sportu a rozhodly se naučit své potomky lyžovat.

„Kubík stál poprvé na lyžích už v pondělí, když jel do Špindlu se svým tatínkem Leošem. Překvapilo mě, jak mu to skvěle jde. Jsem na něj opravdu moc pyšná,“ řekla deníku Aha! Marešová, které mladšího synka Matěje (1,5) hlídala maminka. „Ten je na lyžování ještě moc malej...,“ dodala.

To dcerkám Karla Gotta Charllotce (4) a Nellince (2) už to šlo samo! „Ony už se učily v Livignu, kde jsme slavily Ivančiny narozeniny. Taky jsou moc šikovné,“ okomentovala Marešová sportovní nadání dcer své kamarádky Ivany Gottové.

Partu s nimi držela ještě bývalá moderátorka Nicole Lenertová, která vzala na lyže staršího synka Jarouška (5), zatímco o mladšího Dominika (2) se doma stará tatínek, podnikatel Jaroslav Kalát (36).Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.