Premiéra Jesus Christ Superstar - Máří Magdaléna Basiková: Jídlo má na příděl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Premiéra Jesus Christ Superstar - Máří Magdaléna Basiková: Jídlo má na příděl!

Bára Basiková má sice kila navíc, na pódiu ji to však nijak neomezovalo. Na snímku při včerejší premiéře s Kamilem Střihavkou.
Bára Basiková má sice kila navíc, na pódiu ji to však nijak neomezovalo. Na snímku při včerejší premiéře s Kamilem Střihavkou. (David Kraus)

Zpěvačka Bára Basiková (47) nestihla do včerejší premiéry muzikálu Jesus Christ Superstar shodit přebytečná kila, i když je na velmi přísné dietě. Denně dostává jídlo na příděl.

„Každé ráno u mě doma zazvoní sympatický pán a předá mi tašku s jídlem na celý den. Přesně spočítané, přiměřeně kalorické, vitaminy, bílkoviny – všechno. Nemusím na nic myslet, při tom mém profesním fofru to za mě udělají odborníci,“ popsala svou dietu Basiková, jež má v plánu shodit nejméně deset kilo.

Ta nabrala během čtyř měsíců, kdy byla upoutaná na lůžko kvůli komplikované zlomenině kotníku. I přes nadváhu však na pódiu excelovala po boku Kamila Střihavky a Václava Noida Bárty. Šťastný byl i Jiří Korn, který tolik stál o první premiéru. Hudební divadlo Karlín ho nakonec upřednostnilo v roli Heroda před Ondřejem Brzobohatým.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.