Zásadní zvrat u Šinkorové: Myslím, že už to mohu prozradit
Dvaapadesátiletá herečka o prázdninách rozhodně pracovně nezahálí a nejinak tomu bude i od září. Jaké překvápko si pro nás Daniela Šinkorová nachystala?
„Právě jsem ukončila první polovinu turné s představením Bílá paní na vdávání, bylo jich šestnáct, pokaždé v jiném městě u jiného hradu nebo zámku. A v srpnu budeme opět pokračovat. Je to pohádka pro celou rodinu s chytlavými písničkami Crossbandu a spoustou vtipných situací. Hraji baronku Kunhutu a konečně mám příležitost hrát tu zlou sílu, proti které vlastně všichni bojují," libuje si Daniela, která se na začátku školního roku navíc vrací i na televizní obrazovky.
„Myslím, že už to mohu prozradit. Od září nastupuji do seriálu Zoo na Primě. A bude to výzva!" překvapuje Šinkorová v Sedmičce. Odpočívá herečka někdy vůbec? „Miluji Sardinii, jezdíme tam s manželem již dvacet let. Cestou tam vždy prozkoumáváme různá místa v Itálii, především Toskánsko," prozradila s tím, že kromě partnera ji na cestách musí vždy doprovázet milovaný pejsek- nalezenec jménem Mimi.