Přiznání Daniely Šinkorové (48): MANŽEL V KÓMATU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Přiznání Daniely Šinkorové (48): MANŽEL V KÓMATU!

Společných fotek manželů je málo. Tato je z roku 2008.
Společných fotek manželů je málo. Tato je z roku 2008. (Foto ara, TV Nova)

Až po letech se rozhodla Daniela Šinkorová (48) promluvit o obrovském strachu, který prožívala kvůli svému manželovi! Podnikatel Ladislav Polák (55) totiž po vážném úrazu bojoval o život. Doteď o tom věděli jen hereččini nejbližší.

Vše se odehrálo na Sardinii, kde manželé trávili dovolenou. „Zůstala jsem s ním sama. Doktoři tenkrát moc dobře anglicky neuměli. Zjistila jsem, jak důležité je mluvit jazykem té země, ve které jste,“ dodala s tím, že se po této události italsky naučila.

Splatila dluh

„Když paní primářka dostala manžela z nejhoršího, poděkovala jsem tam nahoru a řekla si, že lidem za to, co pro nás udělali, hodně dlužím. A že ten dluh trochu splatím tím, že se naučím italsky. Pak jsme jezdívali každý rok do nemocnice paní primářce poděkovat,“ doplnila v rozhovoru pro magazín MF DNES.

Nejhorší smrt

Šinkorová také promluvila o svém odchodu z první řady Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila doktorku Gitu Petrovou. V dané době byla pracovně vyčerpaná a chtěla najít s televizi kompromis, aby toho na ni nebylo moc. „Vznikl spor, tření a pak obrovské naštvání televize. Takže moji roli ukončili hned, a to takovým způsobem, že moje postava byla někde umlácena. Později, po dlouhé době, mi scenáristka Lucka Konečná řekla, že na mě byla tak naštvaná, že vymyslela tu nejhorší smrt,“ popsala Daniela.

Daniela Šinkorová: Práce v pizzerii mě bavila!

Video se připravuje ...

Přicházela o kšefty

Kvůli účinkování v Ordinaci přicházela Daniela o další kšefty. „Musela jsem např. odmítnout roli ve West Side Story, což byl můj sen. Nemohla jsem zkoušet Sugar. Přicházela jsem o přiležitosti, na kterých mi záleželo,“ doplnila.

Daniela Šinkorová: Líbí se mi hroziví muži!

Video se připravuje ...Přečtěte si
miroslava13
15. 7. 2021 • 13:16

o nic jste nepřišla Danielo. stejně na tuto blbost nikdo nekouká. není to žádná kvalitní podívaná. zbytečně vyhozené peníze.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.